» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulmi i Kulmeve!!!

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 01:37

kulmi i kulmit........... me pa buri me dashnorin............ : :bed: dhe me tha hajt ma shpej........... se kthehem pas pak............ ;hi;
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10517
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Dec 2008, 02:44

Kulmi i kulmeve ne 3 te mengjesit Unikja dhe Lukja ketu 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Dec 2008, 02:47

E po nuk eshte kulmi i kulmeve nese i kam henger 15 minuta 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Dec 2008, 02:50

Kulmi i kulmeve behet me ba mi dal gjumi Razes qysh ja ka nis po gerrhat Neutral Neutral Neutral se mos te ishte gerrhama e saj nuk me kishe pa ne kete kohe ne forum Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kotelja prej Sat 20 Dec 2008, 16:31

Kulmi i kulmeve eshte dyfytyresia !!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Voglushja prej Sat 20 Dec 2008, 16:32

Kulmi i kulmeve eshte pritja.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12166
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga summer spell prej Mon 22 Dec 2008, 19:54

Komentet jasht teme u fshine nga une

Me respekt
Summer Spell

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 30 Dec 2008, 02:39

kulmi i kulmeve !!! Eshte kure te shan i shami!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11365
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 03:10

kulmi i kulmeve ėshtė ta lėsh tė shamin tė shamė!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10787
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 30 Dec 2008, 03:32

kulmi i kulmeve tere diten e prita ne forum ai doli !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11365
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 04:08

Kulmi i shpejtesise te besh shu,,, ne dritaren katit te 5 dhe ta presesh kur bie ne toke Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 04:15

Une shkruajti:Kulmi i shpejtesise te besh shu,,, ne dritaren katit te 5 dhe ta presesh kur bie ne toke Neutral Neutral


ahaha kulmi i kulmeve - qė paske shpejtėsinė ma tė madhe tė gjalleses!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10787
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 13:43

Kulmi i ndershmerise eshte kur burri i ben kafen gruas se tij dhe dashnorin te gruas Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 15:28

Kulmi eshte ti thuash jo tjr dhe te te vije nga pas si bubi kacurrel danc

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 15:34

kulmi i kultures te shaje nga robte nje femer Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 15:35

kulmi eshte qe disa virtualitetin e bejn shume real

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 15:57

E kulmi kulmeve eshte qe une spo e kuptoj ca dmth ky virtualiteti se jam nga katuni dhe Embarassed ku di katunari cka eshte virtualiteti do beheni te sinqert ma spjegoni disi alla katunarqe
Ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 16:19

kulmi eshte qe naki sdi ca eshte virtualiteti Neutral
hajd se ta tregoj ne pv crazylove

p.s :bye:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 19:49

geek
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10787
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:50

Ylliks shkruajti:geek
Hahahahahahahahahahahahahaha Ylliks sa kam qesh e mo ke dhene pergjigjen e vitit Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 21:58

Naki shkruajti:
Ylliks shkruajti:geek
Hahahahahahahahahahahahahaha Ylliks sa kam qesh e mo ke dhene pergjigjen e vitit Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral


po Naku :closed:
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10787
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Dec 2008, 09:57

Kulmi i Kulmeve te kesh gjithcka ,dhe mos te jesh i kenaqur !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Thu 01 Jan 2009, 09:16

me fitua nė loto nja 300 mio
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10787
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga visitor prej Thu 01 Jan 2009, 16:41

Une shkruajti:kulmi i kultures te shaje nga robte nje femer Neutral Neutral
Editur nga stafi jash teme .

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 02:38

Editur nga stafi jasht teme!

Kulmi i edukates te grricesh me gjera bullshit
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jan 2009, 11:50

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin! 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 02 Jan 2009, 12:44

Shota shkruajti:
Une shkruajti:kulmi i kultures te shaje nga robte nje femer Neutral Neutral
Editur nga stafi jash teme .
Nga cili staf ka emer ai staf ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 12:45

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:
Une shkruajti:kulmi i kultures te shaje nga robte nje femer Neutral Neutral
Editur nga stafi jash teme .
Nga cili staf ka emer ai staf ?

Ishte nje ngacmim i vogel per mua si gjithnje,por me duket qenken penduar dhe e kan fshire ,por pa lene emrin se kush e ka bere fest


Edituar pėr herė tė fundit nga Une nė Fri 02 Jan 2009, 12:56, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 02 Jan 2009, 12:45

Une shkruajti:Editur nga stafi jasht teme!

Kulmi i edukates te grricesh me gjera bullshit
Njesoj dhe ketu nga cili staf ka emer ai staf
Dua edhe shkrimin e replikave brenda dites nese nuk ndodhe kjo do i jap back up forumit dhe do te lexoj cfar po ndodhe ketu?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 12:47

Naki shkruajti:
Une shkruajti:Editur nga stafi jasht teme!

Kulmi i edukates te grricesh me gjera bullshit
Njesoj dhe ketu nga cili staf ka emer ai staf
Dua edhe shkrimin e replikave brenda dites nese nuk ndodhe kjo do i jap back up forumit dhe do te leoj cfar po ndodhe ketu?

nese do ta shkruaj une ketu komentin Naki ,ska asgje per tu shqetesuar ,ishin ca llafe qe me drejtoheshin mua ,por asgje per tu shqetesuar
Si gjithnje nuk arrin asnje te me beje me nerva mua qe te humb llogjiken dhe te flas budalleqe
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga ESTER prej Fri 02 Jan 2009, 13:10

kulmi i kulmeve,,bojn sherr e kapen prej flokesh ene meshkujt ktu Neutral Neutral Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10195
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 13:11

kulmi i gezimit te ngrihesh nga gjumi duke qeshur Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga ESTER prej Fri 02 Jan 2009, 13:13

kulmi i kulmeve ,kur ROBT qeshin me vete Neutral (thon qe bon mire per stomakun ,por dom per trunin ) Neutral 8)
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10195
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 13:14

epo kulmi kur te tjeret qeshin nga nje budalla i cili as vete se di pse qesh santa Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga ESTER prej Fri 02 Jan 2009, 13:19

ne rastin konkret po flisje per veten ,,kulmi i kulmeve ti dhurosh vetes te tille simpati Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10195
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 13:20

kulmi eshte te besh dike me qesh edhe pse se njeh santa
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga ESTER prej Fri 02 Jan 2009, 13:23

kulmi i kulmeve,me ne fund kuptove dicka BRAVO !!! fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10195
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ardi prej Fri 02 Jan 2009, 13:25

kulmi i oreksit te hash lajthi dhe te ngopesh me te Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kotelja prej Fri 02 Jan 2009, 18:46

Kulmi i kulmeve ti nderrosh fytyrat sipas rastit!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jan 2009, 19:04

Kulmi i Kulmeve !Te hiqesh si i ditur dhe te mos dish datlindjen tende.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi