» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga blina prej Thu 04 Dec 2008, 16:36

Pyetje: Nga cili qytet na shkruani
Dhe jeni krenar qe shkruani nga Qyteti juaj

Dhe doja te thoja dhe dhe per mergimtaret nga cili
Shtet shkruajn .
Une per vete jam nga Shteti i Kosoves dhe shkruaj nga Janjeva.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Dec 2008, 19:37

Shkruaj No nga Fieri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Dec 2008, 22:26

Risa, edhe une shkruaj nga nje vend me germen F (Ferizaj)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 05 Dec 2008, 13:31

nga Tirana

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Lisja prej Fri 05 Dec 2008, 15:12

Nga kryeqteti me i bukur i shtetit me te ri Prishtina
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10036
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Goni prej Fri 05 Dec 2008, 15:36

Po keto momente shkruaj nga Lipjani dhe jam nga ni fshat pitoresk i Drenasit

Goni

Shteti : Lipjan
Postime : 7
Kyējet nė forum : 10359
Regjistruar mė : 08/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga murtur prej Fri 05 Dec 2008, 18:25

Se pari ju pershendes te gjithve e sidomos venalit lipjanalit

Un jam nga Gadimja e eper - komuna e lipjanit dhe jetoj ne Belgjik
avatar
murtur

Shteti : LIPJAN
Postime : 11
Kyējet nė forum : 10002
Regjistruar mė : 05/12/2008
Profesioni : Aktor

http://www.shqip.be

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Lisja prej Fri 05 Dec 2008, 18:45

Lisja shkruajti:Nga kryeqteti me i bukur i shtetit me te ri Prishtina
E kam treguar i her sot ket
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10036
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 06 Dec 2008, 12:34

murtur shkruajti:Se pari ju pershendes te gjithve e sidomos venalit lipjanalit

Un jam nga Gadimja e eper - komuna e lipjanit dhe jetoj ne Belgjik
pershendetje i nderuar besoj se do kalojsh mire ketu! E c'u bere ti vellacko?Une vij nga mesi i Shqiperise etnike alb
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11077
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Dec 2008, 14:51

Nga rrugekryqi i te gjithe lidhjeve shqiptare - Ferizaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 15:01

Prej Kryeqyetit te Shqiperise etnike ???

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11077
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga lolita prej Thu 11 Dec 2008, 15:59

Nga Podujeva e bukur
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Bukuroshi prej Thu 11 Dec 2008, 16:55

Nga kryeqyteti i shtetit me te ri te quajtur Kosove
Prishtina pra e kush tjeter.
avatar
Bukuroshi

Shteti : prishtine
Postime : 63
Kyējet nė forum : 10000
Regjistruar mė : 09/12/2008
Profesioni : nxenes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 14:07

Bukuroshi shkruajti:Nga kryeqyteti i shtetit me te ri te quajtur Kosove
Prishtina pra e kush tjeter.


Nga Gjakova

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Naki prej Mon 15 Dec 2008, 20:52

Nga katuni me i njohur ne bote Akllapi 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Dec 2008, 21:25

Nga Fieri por jo katund 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga MONDI prej Mon 15 Dec 2008, 21:31

Nga durresi por katund Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10063
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Lukja prej Wed 28 Oct 2009, 16:02

Nga Prishtina.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10609
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga lolita prej Wed 28 Oct 2009, 16:04

Nga Rio de Podujeva .

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 28 Oct 2009, 16:19

une katundin time i them qytet, ndersa qyteti katund


shenoj nga qyteti Malishev se Gjilanit

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12392
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 17:12

Nga Tirona e embel
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15681
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 29 Oct 2009, 19:38

tani nga prishtina jam ke dajtt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12392
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Drini prej Thu 29 Oct 2009, 20:56

Nga Ferizaj
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11309
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga lolita prej Thu 29 Oct 2009, 21:38

Nga Podujevaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 29 Oct 2009, 23:12

Ka Kosove e Albani,
qe tok jane nje Shqiperi!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10499
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 29 Oct 2009, 23:14

NGA PRISHTINA

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10870
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 29 Oct 2009, 23:15

nga Gjakova
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10499
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 09 Nov 2009, 19:31

Nga qyteti i MITROVICES

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:21

S'me rroke asnjeri qytet mua,jame large nga tre qytetet e mundshme.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10397
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 23:35

nga Pogradeci
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arni-y prej Tue 27 Apr 2010, 23:35

S'di, a kam tė drejtė tė shkruaj nga shtypi unė?
pasi nuk nuk jam nga Shqipėria (e sontme) as nga Kosova... por nga Illyria =]
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8789
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 Apr 2010, 23:52

Arni-y shkruajti:S'di, a kam tė drejtė tė shkruaj nga shtypi unė?
pasi nuk nuk jam nga Shqipėria (e sontme) as nga Kosova... por nga Illyria =]
Patjeter Arni-y, e nderrova titullin dhe mendoj keshtu eshte me real sesa siq ishte

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:00

O, ju falėmnderit z.Gashi, ...por komentin mė parė nuk e shkrova me ndonjė nėntekst, ju lutem tė mos keqkuptohemi...

sidoqoftė - shruaj nga qyteti i Shkupit
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8789
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:02

Shkruaj nga vendi ku ka lindur nje intelektuar shqiptar,per te cilin me te drejte thuhej se koka e tije vlen sa gjysma e Jugosllavise! Sad
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10397
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:05

nga qyteti i Pogradecit te Shqiperise
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga arta prej Wed 28 Apr 2010, 00:07

Nga parisi i vogel
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:11

arta shkruajti:Nga parisi i vogel

M'duket se e di ku eshte.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10397
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:42

Pogradeci
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:43

Arjana shkruajti:Pogradeci

Le Pogradecin,po trego drejte fshatin? Cool
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10397
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:13

katundare brenda nga Pogradeci pra,mos doni e add se e kam harru jo per gje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga cili Qytet (Vend) na shkruani?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi