» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Information for Non-Albanian speaking

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Annika prej Sat 29 Nov 2008, 18:50

If you are Non-Albanian speaking or if you just want to learn and explore the English language then you can discuss different topics such as poetry, stories, medical and business English, culture, The Albanian kitchen (food), easy compositions and much, much more.
Just ask a question, find a answer, discuss words, idoms whatever you would like to discuss.There are just one thing we want you to remember; Please be so kind and follow the rules in the forum in every discussions and topics you take part of. ( No rude words and hate and respect everyone).


Thanks you very much! Very Happy


The staff of the forum

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Annika prej Sun 30 Nov 2008, 22:56

There are three main topics in this section;
1. General discussion where you can talk about anything in common as long as the rules of the forum are in consideration.
2. All about love Here you can talk about everything that is related to the topic about love.
3. Poetry here you can share your written poems. There are three main categories in here; love, In general and friendship or you can begun a new topic.

In each main topic you can begun a new discussion by clicking TEMĖ E RE or you can join in to the topics that is already there.

I hope this will make it easier and feel free to ask any questions you might have regarding the topics, forum and so on.

Thank you very much Very Happy

The Staff of the forum

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Nov 2008, 23:09

Annika,
Thanks again for all of your hard work. I can't tell you how much I appreciate your continued support. And I look forward to standing with you in the days, weeks, and months ahead and help you as much as i can. Annika seriously, u did us proud.
For all of you please follow the instructions that moderator has given in written to you and
Forum Terms of service Here

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Annika prej Mon 01 Dec 2008, 23:41

Thanks Naki,

I will for sure remind you when Help is needed. You know me and my "friend" No Neutral Neutral I will keep up the hard work.
Once again thanks for the support.

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Annika prej Sat 20 Dec 2008, 18:04

If you would like to try to read the Albanian topics then you will find a Translator/dictionary on the portal. You will find it either at the bottom or in one of the sides of the page
"Fjalori Anglisht - Shqip".
This translator/dictionary works both ways from Albanian to English and English to Albanian.

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Information for Non-Albanian speaking

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi