» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 22:30

Nje pershendetje te perzemert per te gjith Antaret e Forumit
"Hapesira e Qiejve Shqiptare"Alban Skenderaj - Nje her ne jete


Edituar pėr herė tė fundit nga Risa nė Sat 08 Nov 2008, 22:49, edituar 3 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga MONDI prej Sat 08 Nov 2008, 22:36

risa te flm lol po ndonje naplon ke andej mi Very Happy
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Sun 09 Nov 2008, 01:32

ME CA RASTI ?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 11:59

Me rastin e festes se grurit Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 16:43

Pershendetje specijale do ti dergoja NAKIT spse vertet eshte njeri i madh ju lumt naki perpos pershendetjes do te dergoja dhe faleminderime te sinqerta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 08:09

flm moter e nderuar Erisa per pershendetjen edhe ty poashtu te pershendes nga zemra dhe te uroi te gjitha tre mirat e jetes jocolor flower
http://de.youtube.com/watch?v=XWWhHFabB_Q

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 19:35

Per motrushen me siper e pershendes :puthje:


Gazi Xheza Pandora Shqipja - Potpuri

http://de.youtube.com/watch?v=V0a9avWK_J0

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Mon 10 Nov 2008, 21:40KSHU VIHEN VIDEOT :p

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Mon 10 Nov 2008, 21:47PERSHENDETJE PER RISEN :d:d

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 09:51

Risa shkruajti:Per motrushen me siper e pershendes :puthje:


Gazi Xheza Pandora Shqipja - Potpuri

http://de.youtube.com/watch?v=V0a9avWK_J0
flm yll edhe ty te pershendes dhe te uroi te gjitha te mirat jocolor flower

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:21

Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 18:33

Risa shkruajti:Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral


te shperlaft naj gjo e omel qe ai fatlumi qe do kesh te dashur te te jape nje te Razz hahahahahhahahahahahahahhahahaa
mire qe nuk te mallkon xhini i portokallise se e di si thote ? 
 


firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:41

black shkruajti:

Risa shkruajti:Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral


te shperlaft naj gjo e omel qe ai fatlumi qe do kesh te dashur te te jape nje te Razz hahahahahhahahahahahahahhahahaa
mire qe nuk te mallkon xhini i portokallise se e di si thote ?

 


 
Si thote hahahah heee thuaje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 18:44

te shtajpt maqina mu... Very Happy:D:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:47

black shkruajti:te shtajpt maqina mu... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


 


 


Te me vish anes Neutral Neutral Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 19:11

une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 19:32

black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very HappyVery Happy


 


Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 21:28

Risa shkruajti:
black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral

ste thashe gje une moj e thote xhini Razz:P te jet per mu te them... mbyll syte e hap gojen... dhe pastaj fap te puth Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10527
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Nov 2008, 19:58

black shkruajti:
Risa shkruajti:
black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral

ste thashe gje une moj e thote xhini Razz:P te jet per mu te them... mbyll syte e hap gojen... dhe pastaj fap te puth Razz

hahahahaha majmun hahahah me ka mar malli per 666 (kinezin) Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Sat 04 Apr 2015, 23:45

Sa te vjetra keto postime, sa pas ne koh qe me cuan hahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8721
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Eidisi prej Mon 06 Apr 2015, 15:35

Neutral danc
Kumrie ku je ti ori u martuam tani edhe skemi koh ma te  futemi hahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5843
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:10

Eidisi shkruajti:Neutral danc
Kumrie ku je ti ori u martuam tani edhe skemi koh ma te  futemi hahaha
Mir ate po sjemi as vetem tani hahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8721
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Apr 2015, 21:29

Kete teme e ke akoma ne Arkiv duhet ta nxjerresh nga arkivi ngase anetaret (perpos stafit) nuk mund te komentojne  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:32

hahahaha e nxora  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8721
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi