» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Mirmbrema

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mirmbrema

Mesazh nga Isinqerti prej Sun 02 Nov 2008, 22:06

Mirmbrema Pranojeni nje Pershendeje nga Isinqerti nga Prishtina mendoj se do kaloj bukur me juve ju pershendes respekt nga ana ime pse nuk nihemi
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 9290
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirmbrema

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 22:10

mirembrema edhe per juve mire se keni ardh
kalojani bukur tung

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirmbrema

Mesazh nga Isinqerti prej Sun 02 Nov 2008, 22:16

Ju falm mendoj se do kaloj bukur si dikur qe kam kaluar bukur
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 9290
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirmbrema

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi