» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i friksoheni ne jete??

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 20 May 2010, 12:02

Zotit
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 20 May 2010, 12:34

vetum ZOTIT
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10630
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Mirja prej Fri 21 May 2010, 01:56

Vetum Zotit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11139
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Arjana prej Fri 21 May 2010, 13:09

nga vetja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 21 May 2010, 13:56

mirjes se po frigohem shum se poe hupi
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10630
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 14:35

Nga Zoti
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga princi prej Fri 21 May 2010, 14:49

tragjediss
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9515
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:13

ZOTIT dhe askujt tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12781
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 13:30

Vetem nga Zoti
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 13:53

Korisė, gjithmone frikohem qe ne jete te mos koritem karshi njerezve me te dashur dhe miqve te mi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 15:28

Zotittttttttttttt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12781
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 21:07

Perendise

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 21:20

Vetem Zotit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Thu 17 Jun 2010, 21:26

As kujna per veq Zotit
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12238
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 21:32

njeriut nganjehere, se zoti di te doje e te fal krijesen e tij
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Elda prej Fri 18 Jun 2010, 00:29

askujt perveq Zotit qe me ka krijuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9432
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga arta prej Fri 18 Jun 2010, 01:46

Ju frigohem shum seneve
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10495
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga deti prej Fri 18 Jun 2010, 09:11

Atyre qe i frikohen jetes.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:35

miqve tfshehur...sesa armiqve treguar....

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7027
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Jun 2013, 18:07

Zotit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Eidisi prej Sun 23 Jun 2013, 20:41

Zotit

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6125
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi