» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i friksoheni ne jete??

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga lolita prej Sun 17 May 2009, 15:32

Shum gjerav ju friksohem ne jet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 17 May 2009, 15:33

te panjohurave
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13434
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Voglushja prej Sun 17 May 2009, 15:50

Vetem zotit!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11884
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 17 May 2009, 15:52

voglushja shkrou:Vetem zotit!

THENJE ME VEND
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13434
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Voglushja prej Sun 17 May 2009, 15:59

shaban cakolli shkruajti:voglushja shkrou:Vetem zotit!

THENJE ME VEND
Vetem zoti eshte ai qe sheh cdo gje qe ne bejm,vetem ai mund te na gjykoj,te na denoj osee te na shperblej.Nga askush tjeter skam frik!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11884
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 17 May 2009, 16:00

te lumte znj.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13434
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 08 Jun 2009, 11:05

i frikesohem denimit te allahut gj.u

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9980
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga vistor2 prej Mon 08 Jun 2009, 16:09

Vetėm Allahut

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kotelja prej Mon 08 Jun 2009, 19:08

Allahut, Sunduesit te boterave!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13395
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Aristogata prej Mon 08 Jun 2009, 19:09

jeta eshte enigem ,gjithcka eshte e panjohur,pikerisht te panjohures i friksohem dhe ate qe na rezervon jeta
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10168
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Jun 2009, 21:05

Asgjeje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adonisi prej Mon 08 Jun 2009, 22:12

Askujt.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11007
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Jul 2009, 13:33

Shpesh here i frikesohem vetes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Jul 2009, 19:44

njeriut qe pret ne bese kam frik per tjeter jo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Jul 2009, 14:01

Lotit te nenes dhe jetimit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Mon 27 Jul 2009, 14:43

Allahut
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11956
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Ylliks prej Mon 27 Jul 2009, 15:26

Hakut te dikujt qe me don dhe me adhuron, e askujt tjeter nuk ka nevoje!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:05

Vetem Zotit
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9481
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 08:26

qe askujt te mos i bej keq asgje tjeter

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 16:53

dashurise

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:35

Per veq ZOTIT askujt tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12499
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Feb 2010, 17:29

Ne njefare menyre i friksohem cdo kujte,vetem Zotit jo.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10403
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 19:16

Njerzve shpirt zi.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9492
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Feb 2010, 21:58

zotit asnjej tjeter

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 12 Feb 2010, 23:39

vec zotit

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11944
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 14 Feb 2010, 20:57

Ne jete i frikesohem ZOTIT!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10622
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Feb 2010, 21:04

Njones se kam frik mos ma ha zemren
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15687
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Feb 2010, 21:14

Te sotmes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:45

Zotit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:47

Interesantit ne mes te vajzave

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 12:35

Zotit askujt tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12499
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Anhela prej Tue 16 Feb 2010, 13:12

Atyre qe ngulin thiken pas shpine!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9492
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Feb 2010, 13:29

Zotit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Feb 2010, 13:33

arla shkruajti:Interesantit ne mes te vajzave


hahahaha tani me ke bere pak me disponim hahaha a Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13358
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaam Frikk.. !?!

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 18 May 2010, 22:12

CiiLa Esht
Frika Juaj e Lidhur Me Cdo Aspekt Te Jetes .. ??
Cfar Beni Per T'juu
Qmangur Saj ?? A e Arrinii Dott Qelliminn ??
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9124
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Drini prej Tue 18 May 2010, 22:21

Kam frike nga femrat.....
I shmangem se nuk rri me ato?! hahahhaa
Jo nuk ia arrij dot...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 19 May 2010, 17:35

te pabesit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 19 May 2010, 18:34

vetum zotit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10348
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Arjana prej Wed 19 May 2010, 18:36

njerzve se jan bere te lige tash,sdi nga te ruhesh,
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Mirja prej Wed 19 May 2010, 23:52

Arjana shkruajti:njerzve se jan bere te lige tash,sdi nga te ruhesh,Shum mir ke thon Arjana
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10857
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi