» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


1 Milion euro !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 09:51

Je duke shetitur dhe papritmas ne skaj te rruges shef nje qante, e merr ate dhe kur e hap shef se aty ka para me vler 1 milion euro ...

Pyetja eshte : Cfar kishe me bere ti me keto para ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 11:14

Une se pari do te insistoja qe gjithesesi te gjej pronarin e ketyre pareve do te beja nje insistim te vazhdushem deri te arrija ta gjej pronarin e ketyre parave, cdo here nisem nga thenja qe gjerat e huja kurr nuk munde te behen tuat.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga memaliaj prej Wed 29 Oct 2008, 11:57

une ndryshe nga blina do thosha se keto para sapo u bene me nje pronar te ri Very Happy Neutral Neutral .
pastaj do i fusja krahun cantes dhe do shkoja i lumtur ne shtepi hahahahahahahaaaaaa
te nesermen direkt do blija nje shtepi dhe nje makine si ma ka qefi mua hahahahaaaaaaa Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 19:18

memaliaj shkruajti:une ndryshe nga blina do thosha se keto para sapo u bene me nje pronar te ri Very Happy Neutral Neutral .
pastaj do i fusja krahun cantes dhe do shkoja i lumtur ne shtepi hahahahahahahaaaaaa
te nesermen direkt do blija nje shtepi dhe nje makine si ma ka qefi mua hahahahaaaaaaa Neutral Neutral Neutral

Do martoeshe me mua pstaj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:19

Risa shkruajti:
memaliaj shkruajti:une ndryshe nga blina do thosha se keto para sapo u bene me nje pronar te ri Very Happy Neutral Neutral .
pastaj do i fusja krahun cantes dhe do shkoja i lumtur ne shtepi hahahahahahahaaaaaa
te nesermen direkt do blija nje shtepi dhe nje makine si ma ka qefi mua hahahahaaaaaaa Neutral Neutral Neutral

Do martoeshe me mua pstaj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
do martohesha po nuk kishte per te zgjatur me shume se nje jave martesa se pas nje jave do mi kishe mbaruar leket ti, se ti je si makine benzine me motor 6000 hahahahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:23

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:
memaliaj shkruajti:une ndryshe nga blina do thosha se keto para sapo u bene me nje pronar te ri Very Happy Neutral Neutral .
pastaj do i fusja krahun cantes dhe do shkoja i lumtur ne shtepi hahahahahahahaaaaaa
te nesermen direkt do blija nje shtepi dhe nje makine si ma ka qefi mua hahahahaaaaaaa Neutral Neutral Neutral

Do martoeshe me mua pstaj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
do martohesha po nuk kishte per te zgjatur me shume se nje jave martesa se pas nje jave do mi kishe mbaruar leket ti, se ti je si makine benzine me motor 6000 hahahahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral

Kush te tha se do martohet me ty aq lehte, do martohet me ty pasi qe te me mbaroje 1 milionshi im NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:26

hahahahahahahaahahahaaaaaaaaa pse mer e gjete i pari ti eee hahahahhahahaaaaa.
ej po si duket e ka mbaruar 1 milionshin tend pa aritur te mertesa ajo dhe qe keshtu mu drejtua mua per martes hahahahahahahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:27

memaliaj shkruajti:hahahahahahahaahahahaaaaaaaaa pse mer e gjete i pari ti eee hahahahhahahaaaaa.
ej po si duket e ka mbaruar 1 milionshin tend pa aritur te mertesa ajo dhe qe keshtu mu drejtua mua per martes hahahahahahahahaaaaaaa

O lal po prite te martohesh do te duhen edhe 1 miliard tjeter , keshtu qe heq dore menjehere NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:40

jam i bindur lal qe nuk e ke gabim hahahahaaaaa Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 17:45

He ore mbaruan pazaret eeeee

Kushg e ka cekun nga ju Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 17:56

Risa shkruajti:He ore mbaruan pazaret eeeee

Kushg e ka cekun nga ju Very Happy

une lal kush mendove ti ee Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 17:58

E pure koken Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Fri 31 Oct 2008, 09:17

Risa shkruajti:E pure koken Very Happy:D

Une koken e pruna lal por po mendoj ku me e fut NeutralNeutralNeutralNeutral ... Me 1 milion euro i kisha shpenzu ne camcakeza dhe ne nje krevat me te mire se Risa ma prishi nje krevat NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga visitor prej Fri 31 Oct 2008, 09:20

Interesant bleje edhe nje gllok mo nuk i dihet te duhet 8) 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11102
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Fri 31 Oct 2008, 09:21

Shota shkruajti:Interesant bleje edhe nje gllok mo nuk i dihet te duhet 8) 8)

Po i blej dy per cdo rast nevoje ndoshta i duhen Rises NeutralNeutralNeutralNeutral ( cili eshte prodhimi me i mire shota se ti i di keto pune mire Mad )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Oct 2008, 13:58

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:He ore mbaruan pazaret eeeee

Kushg e ka cekun nga ju Very Happy

une lal kush mendove ti ee Very Happy
ore goca vertet eshte e vogel po kjo nuk do te thot qe ti ta genjesh me vend e pa vend.
risa ec nje xhiro ne tirane qe ta shikosh cekun me syt e tu Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 14:09

jau kisha nda te varferve te gjithat se atij se i kan humbur ka boll Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 15:03

memaliaj shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:He ore mbaruan pazaret eeeee

Kushg e ka cekun nga ju Very Happy

une lal kush mendove ti ee Very Happy
ore goca vertet eshte e vogel po kjo nuk do te thot qe ti ta genjesh me vend e pa vend.
risa ec nje xhiro ne tirane qe ta shikosh cekun me syt e tu Very Happy

auuu memaliaj i vonshem lal ti , derisa bere kerkes te te vij kjo ne tiran ceku nuk diskutohet me, me ka marre Risa cekun kur isha ne krevat NeutralNeutralNeutralNeutral ... ca ti besh memaliaj kuj i bie ne mend per cek ne ate moment NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Kotelja prej Tue 04 Nov 2008, 15:07

Nje milione euro... do ti mbaja per vete qe ti realizoja disa projekte ne fshatin tim te lindjes. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13383
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga black prej Tue 04 Nov 2008, 20:21

Kotelja shkruajti:Nje milione euro... do ti mbaja per vete qe ti realizoja disa projekte ne fshatin tim te lindjes. Smile

do ja jepja Koteles meqe i paska ngel fiksim fshati i lindjes Very Happy:D:D

te puth love
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10515
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Annika prej Sat 08 Nov 2008, 19:37

:thinking: Bej dicka ne fshethėsi me interes tė vecantė nga mua (Punoj si nėnė Teresa)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14764
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 20:21

Obobo nuk jan as pak,Do kisha ngrit koken nga qielli e do kisha falenderu zotin qe me dha kete dhurat kaq te pa besushme e do isha bo V.I.P me nji her Do i kisha fut ne bang e do vazhdoja jeten e perditshme
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 22:22

interesant shkruajti:Je duke shetitur dhe papritmas ne skaj te rruges shef nje qante, e merr ate dhe kur e hap shef se aty ka para me vler 1 milion euro ...

Pyetja eshte : Cfar kishe me bere ti me keto para ?


une si njeri i thjesht, ato pare do i qoja per ndihm femijve qe skan stre
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9077
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga deti prej Wed 11 Nov 2009, 08:42

Do i merrja dhe do i shperndaja te gjitha partive ne menyre proporcionale qe te perfundojne fushaten parazgjedhore.
Sa keq qe nuk jane 100 milion sepse pjesen tjeter do e leja rezerve per projektet e medha qe jane premtuar neper fushata.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13207
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 08:56

Do ju ndihmoja atyre qe kan nevoj !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga gezuar prej Wed 11 Nov 2009, 09:15

edhe nese sta di dikush, ben tja dish vetes, me mir se femijve ata qe skan te aferm, ti ndihmosh jo ne at qant qe flitet, por edhe nga aj gjepi qe ke 1 cent por eshte me vler
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9077
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:21

Interesant shkruajti:Je duke shetitur dhe papritmas ne skaj te rruges shef nje qante, e merr ate dhe kur e hap shef se aty ka para me vler 1 milion euro ...

Pyetja eshte : Cfar kishe me bere ti me keto para ?
LOL ME KTO PARA DO SHKOJA ME PUSHIME OSE DO I PERDORJA PER SHPINNN

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 Milion euro !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi