» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kryeqytet.....gjej Shtetin

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Oct 2008, 22:54

Kryeqytet i kujt Shteti eshte ......
New Delhi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 08:57

Indi

Kryeqytet i kujt shteti eshte .....

Astana Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10880
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 13:00

Astana eshte kryeqyteti i Kazakhstan-it nese nuk gaboj.

Po Antananarivo? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12584
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Oct 2008, 13:12

Madagaskar

Po Luxemburgu ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 13:18

Luxemburgu Very Happy

Po Riadi?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12584
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Oct 2008, 14:04

Arabia Saudite

Velingtoni kryeqytet i kujt eshte Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 14:12

Wellington eshte kryeqyteti i Zelandes se Re.

Po Manilla?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12584
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Oct 2008, 14:14

Philipinos Very Happy (kam pas me traktor me bajt ne mission nga Fiipinet hahahaahahah)

Kush eshte kryeqqyteti i Bregut te Fildisht (Faroe Islands) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 14:16

Hhahahaha argetim te mbare!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 14:18

Torshavn Very Happy
Kush eshte kyeqyteti i Moldavise?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12584
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Oct 2008, 14:27

Chisinau

Adis Abeba i kujt shtet eshte kryeqytet ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 14:34

E pyeta mamin, tha qe eshte i Etiopise Very Happy

Po i Qipros kush eshte? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12584
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Oct 2008, 15:21

Nikozia

Po Lihtenshtajn i kujt kryeqytet eshte ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Wed 29 Oct 2008, 18:20

Vaduz

Kush eshte kryeqytet i Suedia? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 18:27

Stockholmi


Tirana Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:35

Risa shkruajti:Stockholmi


Tirana Very Happy
Tirana eshte kryeqytet ose i Kenias ose i shteteve te bashkuara te Fierit hahahahahahaahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral alb

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10880
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Nov 2008, 19:42

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:Stockholmi


Tirana Very Happy
Tirana eshte kryeqytet ose i Kenias ose i shteteve te bashkuara te Fierit hahahahahahaahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral alb

hahah mos eshte i shteteve te bashkuara te memaliaj ore hahahahRoma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Voglushja prej Sat 15 Nov 2008, 21:33

ItaliaBerni?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11077
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Nov 2008, 12:34

ZVICRRA


BAKU?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Nov 2008, 17:51

Azerbajxhani


Kabul ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Mon 17 Nov 2008, 19:15

Afganstanitė

Yerevan?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 18:38

VenezuelaPekingu?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Tue 18 Nov 2008, 18:58

Risa shkruajti:VenezuelaPekingu?

Yerevan eshte kryeqyteti nė Armenia nuk ne Venezuela.
Kryeqyeti ne Venezuela eshte Caracas
Pekingu eshte kryeqyteti ne Kinės (China)


Wellington eshte kryeqyteti nė...........?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 19:12

Zelanda e re

Dablini

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Tue 18 Nov 2008, 19:20

Irlanda

Canberra......?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 19:27

Australia


Vienna ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 22:30

Austria


Seul?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga memaliaj prej Sun 07 Dec 2008, 21:17

koreja e jugut

memaliaj?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10880
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 08 Dec 2008, 02:43

Shqiperi !( pse o kryeqytet eshte Memaliaj)
Madrid ?

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10276
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 10:03

SPANJA


TANANARIVA?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 09 Dec 2008, 05:15

ish-kryeqyteti i Madagaskarit.
Sot ėshtė Antananarivoja !
Baku ėshtė kryeqyteti i ?

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10276
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga memaliaj prej Tue 09 Dec 2008, 15:43

Rrezon@ memaliaj eshte kryeqyteti i jugut te shqiperise hahahhaaaa


azerbajxhan


manama i kujt shteti eshte?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10880
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Sat 27 Dec 2008, 17:21

BahrainiBerlini eshte kryeqyteti nė...?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Dec 2008, 20:06

Gjermani

Bukureshti?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Sat 27 Dec 2008, 20:12

Rumania
Otava eshte kryeqyteti nė...?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Ylliks prej Sat 27 Dec 2008, 21:50

i KanadesXhakarta?
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 9698
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Annika prej Sat 27 Dec 2008, 23:39

Indonezia
Lima eshte kryeqyteti nė...?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:44

Peru


Asmara kryeqytet i ?
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 9215
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 02:49

Eritrea

Bukuresht kryeqyteti i ?
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9138
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:50

Rumani


adis-abeba kryeqytet i?
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 9215
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kryeqytet.....gjej Shtetin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi