» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pergjigju pastaj ... Pyet

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Mar 2009, 14:45

Po mendoj Per dikend qe do me don tash e tutje shummmmmmmmmmmmmmmm
por ju?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Mon 02 Mar 2009, 14:47

Une asgje
Si kaluat sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Mar 2009, 14:49

Mir


por ju?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Mon 02 Mar 2009, 14:50

Mire
qfar kenge po degjoni per momentin?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Mar 2009, 14:52

Kurrfare hiq


por ju?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Mon 02 Mar 2009, 14:54

Gili-keq e me keq
Qka keni ngren sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Mar 2009, 15:00

Qorb

por ju?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga summer spell prej Mon 02 Mar 2009, 16:00

makarona


Cfare te pelq dimri apo vera?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11405
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Mon 02 Mar 2009, 17:00

Vera
Po juve qka ju pelqen dimri apo vera?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Mar 2009, 21:33

Sinqeriteti dhe Drjetsia

por juve?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 13:34

miti sta kuptoj dot pyetjen.

normalisht shkruhet po juve, dhe jo por juve por prap ska kuptim .

mos ma mer per keq po nuk kam c'fare te bej.


ju pelqejne macet?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Mon 09 Mar 2009, 18:20

Jooo aspak
Cila kafshe sheh pa ngjyra?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga zymer prej Wed 11 Mar 2009, 21:59

nuk e di

A je nervoz?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11234
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga blina prej Wed 11 Mar 2009, 22:45

Po pak po
PO juve nga ju kemi?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Wed 11 Mar 2009, 22:57

Gjakova e bukur
Si kaluat sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11872
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Kotelja prej Thu 12 Mar 2009, 11:15

Shume mire.

Ju pret dite e gjate juve?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13383
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 12 Mar 2009, 12:45

po dhe me shume te panjohura
qfar moti po bene te ju?
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13422
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 13:25

Me vransira dhe me shi koh pas kohe por si ja kalove sot?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 13:26

pak Evil or Very Mad


po ti si je sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15088
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 13:40

Mir

po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:22

mire.

Kush eshte idhudhi juaj?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 11:48

po, por me teper gjat netėve te veres

A jeni vital?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11234
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 20:44

Jo
E pini kafene?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Mirja prej Tue 13 Apr 2010, 23:09

PO

Epron nje pershendetje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10845
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 23:29

po nga ti gjdo gje me deshir

Do ti Mirja nje kafe nga une?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 00:49

Miren pyete ne pm direkte,ketu s'kem nevoje te precizojme emra. Jo flm per kafen,se nuk e kqyri fallin.

U ka ndodh t'i mshoni vetes shpull?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10391
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 Apr 2010, 18:54

vetes jo ndergjegjes po.

cfare eshte puna per ju?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 19:28

Nder, pavaresisht te gjithave.


C'domethenie ka fjala vlere per ju?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 22:48

Drite ne fund te tunelit per njerezimin e sotem

Cilat jane ndjenjat me te pashpjegueshme qe ndjeni?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 22:57

Them se ndonjehere frika ndaj shume gjerave eshte ndjenja me e pashpjegueshme.

C'eshte nje shpirt i mbetur pezull ne kete hapesire qe po jetojme per ju?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 23:01

Nje shpirt i ngelur mes dy jeteve ...

E gris nje faqe libri ku lexon dicka te peshtire kthen faqen per te lexuar mos faqja tjeter ka nje kthese te mire apo mbyll librin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 23:03

Perpiqem te kthej faqe se ndoshta do te gjej dicka me te mire.Sa te afte jeni te gjeni vleren e gjithckaje qe ju rrethon sepse cmimin e vendosim shume lehte.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 23:05

Aq e afte sa te punoj dite e nate me te dhe te mos ndjej lodhje dhe t'ia shoh vlerat.

Ju mundon vetja apo ju kenaqe sepse ndryshimin e gjen tek te tjeret?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 23:07

Pergjithesisht me mundon, ndonjehere me kenaq.


Sa te realizuar ndiheni ne te gjitha fushat e jetes, te pakten deri me tani?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 23:10

Shume pak.

Kur nuk ka kush te na ndihmoj,a mundet nevoja te na ndihmoje po aq,sa dikush tjeter?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10391
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 23:12

Aq sa nuk me shqeteson fakti qe nata eshte e zeze pus dhe temperatura e ambjentit ndryshon nga ajo e mendjes dhe trupit.

Trishtimin e kalon me lot apo duke kafshuar buzen ne menyre qe te shtrydhesh trurin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 23:27

Pergjithesisht lotet i kam pare si shfryerje e asaj qe ndieja, por tashme po mundohem te kafshoj buzen per te shtrydhur trurin.

Thuhet se koha sheron plage, edhe pse serisht mbeten shenjat, juve prisni qe koha ti sheroje keto plage apo luftoni qe te jeni vete ju qe merrni persiper sherimin e tyre?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 23:31

Koha nuk sheron plage, plaga ngelet aty, ndaj dhe mundohesh te mos e ngacmosh sepse ajo gjithesesi plage eshte dhe mund ta perkeqesosh.Thjesht harron qe e ke sepse kapesh pas gjerave te tjera.

E sheh veten me pikepyetje ne pasqyre?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 14 Apr 2010, 23:33

Sa me shume qe hedh syte rreth e rrotull aq me shume pikpyetje gjej tek vetja perpara pasqyres.


Cfare ju mundon me shume?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10610
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 23:36

Qe njerezit jane delirante po jo depertues ne kendveshtrimin tim.


Me cfare e "ushqeni" trurin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi