» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pergjigju pastaj ... Pyet

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 18:05

Kudo qofte vetem ketu ku jam tani jo.

Ku nuk deshironi te jeni tani?
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10893
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Thu 05 Feb 2009, 11:39

nuk do deshiroja te isha ne nje vende qe smund ta them por qe e e urrej shume
qka po beni per momentin?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga lolita prej Thu 05 Feb 2009, 15:48

Per momentin veq po rri ktu nforum


po ti qysh je sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Feb 2009, 15:49

Mir jam ju falmPor ti si kalove sot?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga lolita prej Thu 05 Feb 2009, 15:51

Mir jom tu kalu sod niherpo ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Thu 05 Feb 2009, 20:08

ahahah moj lukja jo skam rregullu asgje Very Happy
qfare keni te veshur per momentin? Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Feb 2009, 21:28

Pantollona te ziTi si kalove sot?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Geri prej Thu 05 Feb 2009, 21:59

Lukja shkruajti:Edhe une mire jam


Po ti i radhes i rregullove punet me Risen Razz
Po moj i rregullova Mad Mad Mad

Do jesh neser ne forumin tone?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15573
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 08:17

Nuk pergjigjem dot sepse pyetja nuk qenka per mua.
Ku e gjen gjithe kete elan dhe inspirim per te shkruar ne forum?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 08:21

se c'me infektove edhe mua,
pak me duhet qe te futem ne valle

Eshte Lukja gjithmone e disponuar dhe e hareshme?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 08:28

deti eshte gjithmone i qete, edhe kur eshte i trazuar eshte i qete, edhe nder dallge e stuhi, prap eshte i qete. Eshte ne natyren time dhe s'kam se c'bej.
Cila stine i pelqen lukes me shume?


Edituar pėr herė tė fundit nga deti nė Fri 06 Feb 2009, 08:32, edituar 1 herė gjithsej
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 08:36

Po lukja, kam respekt te vecante per femrat. Dikur ishin me te mira, me te vyera, me te dashura, me te dhimbshme. Sot sikur ka nane ndryshuar pak, por me kohen do te kthehen ne binare perseri. Megjithate respekti qendron, edhepse paksa me i zbehur sot.
Po Lukja c'mendon per meshkujt sot?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 08:46

Po lukja, punoj ne Kompanine "Trofta" ketu ne Istog - kontabilist
Po ti luke c'mendon per papunesine e madhe sot?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 09:02

patjeter lukja,
po Nakin do e merrni me vete apo jo?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Feb 2009, 09:05

Jo une do pergjigjem ketu naki sdo te vi,po as mua sme keni ftuar Neutral Neutral
Do na shrbesh si me se miri kur te vim apo?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 09:22

voglushe, une nuk jam personi qe sherbej ketu, une jam personi qe do ju shoqeroj dhe t'ju bej te ndjeheni sa me mire.
Por ama do ju them kamariėreve qe te jene ne nivelin e detyres, ashtu sic jane gjithmone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Feb 2009, 09:55

deti shkruajti:voglushe, une nuk jam personi qe sherbej ketu, une jam personi qe do ju shoqeroj dhe t'ju bej te ndjeheni sa me mire.
Por ama do ju them kamariėreve qe te jene ne nivelin e detyres, ashtu sic jane gjithmone.
epo mire se nuk e paskam lexuar me larte se qfar punoni ju tme falni?
sa ka rendesi per juve fjala te dua?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Fri 06 Feb 2009, 10:14

varet se kush e thot dhe si e thot,
cila poezi te pelqen me teper, ajo me rime apo me vargje te lira?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13105
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga hanum inxhja prej Fri 06 Feb 2009, 11:05

jo vetum i lexoj edhe shumme pilqejn
avatar
hanum inxhja

Shteti : kut te dush
Postime : 98
Kyējet nė forum : 9743
Regjistruar mė : 22/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga shoku prej Fri 06 Feb 2009, 13:46

ēfar pini né Mengjes Kafe , ēaj , Qumsht , lengje frutash, Apo ndonjé gjé tjeter ??
avatar
shoku

Shteti : sporti
Postime : 71
Kyējet nė forum : 9793
Regjistruar mė : 09/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga lolita prej Fri 06 Feb 2009, 13:49

shoku pi kafe me qumsht


po ti si je sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Adonisi prej Fri 06 Feb 2009, 15:55

I merzitur

Rrezikoni shpesh?
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10893
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 13:23

Jo vetem kur eshte e nevojshme
po ju rrezikoni shpesh?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga donita prej Sat 07 Feb 2009, 13:37

Po shum rrezikoj
po ju si ndjeheni sot?
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10396
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 13:43

mire edhe pse kam kokedhembje
po ju cka bete sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 13:44

Asgje


Ty a je mir sot?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 13:45

mire mire
si po e kaloni sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 13:46

Mir Vetem me mungon shum e dashur


Ti a u lodhe sot
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 14:10

Jo aspak
ka cili vend i kosoves ose shqiperis po shkruani tani?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:15

Nga Kastrioti po shkruajQka je duke menduar sot
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 14:16

uuu shume qka
cila eshte kafsha qe adhuroni me se shumti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:18

Drenusha


A te kaloj ty?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 14:19

po
cilin sport pelceni?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:20

Fudbollin


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 14:21

noti dhe skijimi
cili qytet i kosoves te pelqen me se shumti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:23

Kastrioti se eshte vend i Imi


Po ty?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Feb 2009, 14:24

Gjakova
cili emer te pelqen me shume?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:26

Emri Pajtime edhe Zana

Po ty?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10038
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga lolita prej Sun 08 Feb 2009, 00:35

Emri EDUARD EDHE EMIRA


PO TI SI JE SOD

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Geri prej Sun 08 Feb 2009, 00:38

Shumm mire

Po ti si ja kalove sot
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15573
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi