» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti je... Une jam...

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 19:11

Kokeforte
Oratorike
Toxike
Engjell
Luaneshe
Jasmine
Ambicioze

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 19:14

Neutral
Admin profesional
King
Intelegjent

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 19:15

Diamant
Energjik
Trim
Idealist

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 19:16

Artiste
Realiste
Liridashese
Amazone e vertete!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 19:21

Atdhetar
Dashamir
Enciklopedi e gjalle
Madheshtor

Burre shteti
Ere e pathyeshme
Realist
Interesant
Shpate me dy tehe
Artdashes

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Oct 2008, 20:10

Hahhaahahahahah je e papare ti kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 14 Oct 2008, 20:21

Intelektual
Negocius
Tolerant
Emocionues
Rrzatus
Eksitus Very Happy
Seksi Very Happy
Administrator
Ndergjegjes
Triunfator
Inteligjent

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 14 Oct 2008, 20:25

Moderus
Embelsi
Mergimtar
Atlet
Lajkatar
Ipapar
Ambicioz
JoshesVery Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 21:04

Risa shkruajti:Moderus
Embelsi
Mergimtar
Atlet
Lajkatar
Ipapar
Ambicioz
JoshesVery Happy
Ja se po i bej nje modifikim Risa

Mizterioz
Enigme e pazgjidhur
Mbret
Arkitekti nr 1
Liberal
I zjarrte
Antrax per femrat
Joshes deri ne mekat fest

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 14 Oct 2008, 21:06

Kotelja shkruajti:
Risa shkruajti:Moderus
Embelsi
Mergimtar
Atlet
Lajkatar
Ipapar
Ambicioz
JoshesVery Happy
Ja se po i bej nje modifikim Risa

Mizterioz
Enigme e pazgjidhur
Mbret
Arkitekti nr 1
Liberal
I zjarrte
Antrax per femrat
Joshes deri ne mekat fest

Tamam per te Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Oct 2008, 21:10

Kinge
Origjinale
Tolerante
Ekonomiste nr 1
Liberale
Joshese
Autoktone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 21:11

Naki shkruajti:Kinge
Origjinale
Tolerante
Ekonomiste nr 1
Liberale
Joshese
Autoktone

Sa ma kupto boten mor Naki :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Oct 2008, 21:19

Nuk eshte veshtire te kuptohet bota e nje princesse ne syt e saj dhe ne fjalet e saj verehen keto gjera aq me teper kemi ndejtur pak ca bashk apo jo?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 21:20

Naki shkruajti:Nuk eshte veshtire te kuptohet bota e nje princesse ne syt e saj dhe ne fjalet e saj verehen keto gjera aq me teper kemi ndejtur pak ca bashk apo jo?
Ajo 'pak' qe kemi ndjenjur bashke i ka ngulur thelle rrenjet e saj ehe

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Oct 2008, 21:22

Kotelja shkruajti:
Naki shkruajti:Nuk eshte veshtire te kuptohet bota e nje princesse ne syt e saj dhe ne fjalet e saj verehen keto gjera aq me teper kemi ndejtur pak ca bashk apo jo?
Ajo 'pak' qe kemi ndjenjur bashke i ka ngulur thelle rrenjet e saj ehe
E pra ishte TO THE END kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 21:27

Shpata e Skenderbeut Very Happy
Ore e lige per armikun
Trimereshe
Atakuese
:puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Wed 15 Oct 2008, 09:13

Rrezatuese
Intelegjente
Seksi
Ambicioze
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13637
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Wed 15 Oct 2008, 10:02

Krenare, zanė e Dukagjinit
Oje e qendisur nusėrie
Trėndafil, lule e blinit
Erėmirė, simbol bukurie
Lartėsoje dashurinė
Jetėn, njerėzinė
Artin, mirėsinė
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga riqebulli prej Wed 15 Oct 2008, 23:34

Agimi...!
Lotet...!
Lumtur...!
Asgjesues i injorances...!
Humanist...!
Mmeshirues...!
Udhezues...!
Horizont i hapur...!
Argetues...!
Mendie mprehte...!
Era e luleve te malit...!
Dashamiri...!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11123
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga mirela prej Wed 15 Oct 2008, 23:42

Mendjemadhe
Interesante
Rebele
E pa pame
Lozonjare
Allahu me rujt
8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 16 Oct 2008, 16:18

Mjalt lajthie
Ilaq zemre
Romantike
Enigmatike
Llafazane
Artiste

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 16 Oct 2008, 16:22

Nazeli ne dashuri
Alamet burri
Krenar per koken
Ideal per kohen
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 16 Oct 2008, 16:41

Dardan me mbreteri
Ekonomist ne shoqeri
Tekanjoz pak po
I vecant mik je

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Oct 2008, 21:09

interesant shkruajti:Rrezatuese
Intelegjente
Seksi
Ambicioze

:puthje:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga mirela prej Sun 19 Oct 2008, 22:49

Nenpunes 8)
Argjend
Kupa me pshesh (hoby)
I pa pame kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Oct 2008, 23:23

mirela shkruajti:Nenpunes 8)
Argjend
Kupa me pshesh (hoby)
I pa pame kis

Bom Chika Wah Wah...:puthje:

Mbretresh
Italishten e qan
Rreze e shpirtit
E dashur
Liberale
Ah sikur te ishe e imja ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 20 Oct 2008, 14:24

Sirene deti
Interesante
Henez
Artiste
Nene e shkelqyeshme
Ambicioze Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga summer spell prej Mon 20 Oct 2008, 15:17

A rrakate
R rufe
L epurushe
A mbicioze

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga mirela prej Mon 20 Oct 2008, 17:19

Kok forte
O do fitoi o bam
Te vuri ne shenjester gjej vend e futu
Engjell
Lum ai qe do ta more se dajak ka para buke pas buke
Jan te rralla gocat si ty
Alamet robi

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 20 Oct 2008, 18:19

mirela shkruajti:Kok forte
O do fitoi o bam
Te vuri ne shenjester gjej vend e futu
Engjell
Lum ai qe do ta more se dajak ka para buke pas buke
Jan te rralla gocat si ty
Alamet robi
:puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Oct 2008, 20:13

Supreme
Ultraglobaliste
Mandatuese
Mama mia
Ekzakte
Rrezatuese

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Wed 22 Oct 2008, 19:30

ambicioze
radikale e papare
luftarake
arsimtare e zonja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Oct 2008, 19:34

Izgjuar
Harrakat
Idashur
Rremujxhi Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 09:40

miranda shkruajti:Izgjuar
Harrakat
Idashur
Rremujxhi Neutral
Nga na piku ky I H I R, mos e sollen gje alienet Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 Oct 2008, 09:47

Kotelja shkruajti:
miranda shkruajti:Izgjuar
Harrakat
Idashur
Rremujxhi Neutral
Nga na piku ky I H I R, mos e sollen gje alienet Neutral
Neutral Neutralehe e di vet ai

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 09:48

Mire qe e dika, gjynah te largohesh nga identiteti. Po ti je shoku i tij/saj?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga memaliaj prej Thu 23 Oct 2008, 11:03

Kotelja shkruajti:
Risa shkruajti:Moderus
Embelsi
Mergimtar
Atlet
Lajkatar
Ipapar
Ambicioz
JoshesVery Happy
Ja se po i bej nje modifikim Risa

Mizterioz
Enigme e pazgjidhur
Mbret
Arkitekti nr 1
Liberal
I zjarrte
Antrax per femrat
Joshes deri ne mekat fest
auuu sa e papare qe je.

Kotele
Oksigjen per forumin
Tronditese
Elegante
Lidhez e jetes
Joshese
Antrax per mua fest

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:33

memaliaj shkruajti:
Kotelja shkruajti:
Risa shkruajti:Moderus
Embelsi
Mergimtar
Atlet
Lajkatar
Ipapar
Ambicioz
JoshesVery Happy
Ja se po i bej nje modifikim Risa

Mizterioz
Enigme e pazgjidhur
Mbret
Arkitekti nr 1
Liberal
I zjarrte
Antrax per femrat
Joshes deri ne mekat fest
auuu sa e papare qe je.

Kotele
Oksigjen per forumin
Tronditese
Elegante
Lidhez e jetes
Joshese
Antrax per mua fest
kiss2s2

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 11:42

Kotelja shkruajti:Shpata e Skenderbeut Very Happy
Ore e lige per armikun
Trimereshe
Atakuese
:puthje:
E cka duhet me ba une tash se sen spo marr vesh qetu Embarassed

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11393
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:44

Shota shkruajti:
Kotelja shkruajti:Shpata e Skenderbeut Very Happy
Ore e lige per armikun
Trimereshe
Atakuese
:puthje:
E cka duhet me ba une tash se sen spo marr vesh qetu Embarassed

NeutralNeutralNeutral duhet me u qarmatos krejt , se na ki hup menxi te gjetem NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13637
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi