» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cifti me i bukur i forumit

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Tue 21 Oct 2008, 11:11

Kotelja shkruajti:Memaliaj ka hyre ne listen e te zhdukurve, si thoni te hap konkurs per nje burre te ri? Po me shkon talenti dem keshtu si single Neutral

NeutralNeutralNeutral Kotele mos ke gajle ti do e bejme te pamunduren qe ta gjejm memalia-jn dhe ta sjellin ketu, jam i sigurte se do kthehet shpejte Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Tue 21 Oct 2008, 11:16

Mire po i jap afat deri ne fundjave, nese nuk paraqitet do te meremi vesh vetem permes akovateve Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga memaliaj prej Wed 22 Oct 2008, 08:52

interesant shkruajti:
Kotelja shkruajti:Memaliaj ka hyre ne listen e te zhdukurve, si thoni te hap konkurs per nje burre te ri? Po me shkon talenti dem keshtu si single Neutral

NeutralNeutralNeutral Kotele mos ke gajle ti do e bejme te pamunduren qe ta gjejm memalia-jn dhe ta sjellin ketu, jam i sigurte se do kthehet shpejte Very Happy
as mos dyshoni qe do kthehem, thjesht kam ca probleme me linjen dhe shume pune ketej nga puna:D .
Kotele ketu jam zemer:)10(: (***) (***) flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11969
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 22 Oct 2008, 09:12

memaliaj ca ke bo mire qe je ardhe more burr NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Oct 2008, 09:21

Intresanti me Risen Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 22 Oct 2008, 09:37

miranda shkruajti:Intresanti me Risen Very Happy

:puthje: :puthje: cherry
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Oct 2008, 09:45

interesant shkruajti:
miranda shkruajti:Intresanti me Risen Very Happy

:puthje: :puthje: cherry
Shocked Pse gjuan une te gjeta nuse ti gjuan ojjjjj ky 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 22 Oct 2008, 09:46

Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Oct 2008, 09:49

interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 22 Oct 2008, 09:56

miranda shkruajti:
interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Rises i gjuaj ndryshe avash si mendon ti ti gjitha pernjehere NeutralNeutralNeutral me sqaro pak kete formulen qe jam duke has ne shume vende " VL " cfar eshte kjo ???
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Oct 2008, 09:58

interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Rises i gjuaj ndryshe avash si mendon ti ti gjitha pernjehere NeutralNeutralNeutral me sqaro pak kete formulen qe jam duke has ne shume vende " VL " cfar eshte kjo ???
Neutral Neutral Neutral Vari lesht eshte Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 22 Oct 2008, 09:59

miranda shkruajti:
interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Rises i gjuaj ndryshe avash si mendon ti ti gjitha pernjehere NeutralNeutralNeutral me sqaro pak kete formulen qe jam duke has ne shume vende " VL " cfar eshte kjo ???
Neutral Neutral Neutral Vari lesht eshte Neutral Neutral Neutral

hahahaha e fort ishte kjo NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga blina prej Fri 24 Oct 2008, 21:31

Ju lutem mos dilni nga tema

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Fri 24 Oct 2008, 22:20

blina shkruajti:Ju lutem mos dilni nga tema
Ti pse nuk shkruajte ne teme sikur te kishe thene: Naki dhe Blina jane qifti me i bukur i forumit te tjeret do replikonin ne teme 8)

Une mendoj se cifti me i bukur i forumit ishin Morena dhe Naki ( m*** morena m*** naki )
Legjenda: m*= mjalta 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 02:21

Naki dhe Morena shkojne goxha sepse jane te dyte shume te gjalle. Nuk eshte ide e keqe kjo Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sat 25 Oct 2008, 10:11

une them naki dhe shota dhe kjo gje nuk ka asnji dyshim hahahahahahaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11969
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 25 Oct 2008, 21:02

Me shoten as ne gjelltore nuk shkoj se lere me dikund tjeter se te fshin krejt Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Oct 2008, 21:12

interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Rises i gjuaj ndryshe avash si mendon ti ti gjitha pernjehere NeutralNeutralNeutral me sqaro pak kete formulen qe jam duke has ne shume vende " VL " cfar eshte kjo ???
Neutral Neutral Neutral Vari lesht eshte Neutral Neutral Neutral

hahahaha e fort ishte kjo NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Shocked cfar keni me Risen ju eeee? Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Sat 25 Oct 2008, 22:00

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:
miranda shkruajti:
interesant shkruajti:Gjuaj nga dashnia lal NeutralNeutralNeutral
Gjuaj Rises ti mo cne dashni me mua vl je ber dhe ti Neutral

Rises i gjuaj ndryshe avash si mendon ti ti gjitha pernjehere NeutralNeutralNeutral me sqaro pak kete formulen qe jam duke has ne shume vende " VL " cfar eshte kjo ???
Neutral Neutral Neutral Vari lesht eshte Neutral Neutral Neutral

hahahaha e fort ishte kjo NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Shocked cfar keni me Risen ju eeee? Very Happy

Po pra cfar keni ju ne Risen, lernani rehat se kemi pune per te bere Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Nov 2008, 16:33

Nastradini dhe une  

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Fri 21 Nov 2008, 16:36

Very Happy as se kam menduar ndonjeher se do kete cifte te bukura ne internet
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Nov 2008, 16:36

Kotelja shkruajti:Naki dhe Morena shkojne goxha sepse jane te dyte shume te gjalle. Nuk eshte ide e keqe kjo Very Happy


Une dhe Kotelja do ishim cift ideal!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Nov 2008, 16:37

MONDI shkruajti:Very Happy as se kam menduar ndonjeher se do kete cifte te bukura ne internet
Pse mo ?Ja te bej une ty cift direkt me ter jemen e Zeqos  Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sun 23 Nov 2008, 15:25

Lumbardhi shkruajti:
Kotelja shkruajti:Naki dhe Morena shkojne goxha sepse jane te dyte shume te gjalle. Nuk eshte ide e keqe kjo Very Happy


Une dhe Kotelja do ishim cift ideal!
Mendon qe kemi dicka te perbashket ne dy?
Ndoshta me duhet te gjurmoj pak tipin tend, pastaj te te pergjigjem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga black prej Sun 23 Nov 2008, 16:05

E provojme bashke kotele?
Te puth

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10809
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga GISHTEZA prej Sun 23 Nov 2008, 16:07

naki e raza po kur nuk eshte raza keq eshte puna

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12226
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Adem Berisha prej Sun 23 Nov 2008, 16:15

E GISHTĖZA, jo valla qift me tė mirė se na dy pleqėt, - unė edhe halla Qerime nuk ka. Mos xhelozoni ju tė tjerėt.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11949
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 19:12

Sa mire gjithe e paskeni gjet nje me u bo cift ... une ngela vetem Sad asnje sme do mua Sad danc

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sun 23 Nov 2008, 19:24

summer edhe une vetem jam si thua e bejme nje cift bashke fest
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 19:25

MONDI shkruajti:summer edhe une vetem jam si thua e bejme nje cift bashke fest

JO

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sun 23 Nov 2008, 19:26

Shocked Shocked Shocked Shocked po deshe mi ke me mu lut e nuk kam me ranuar pastaje
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 19:36

MONDI shkruajti: Shocked Shocked Shocked Shocked po deshe mi ke me mu lut e nuk kam me ranuar pastaje
Ti me lute mo ste erdha une Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 19:43

Summer pranoje cunin mi se e shef ne shi rri ste vjen pak gjynaf sa e pashpirt cenke mi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 19:44

Naki shkruajti:Summer pranoje cunin mi se e shef ne shi rri ste vjen pak gjynaf sa e pashpirt cenke mi

Po sme terheq fizikisht mo Razz ca te bej une e shkreta fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sun 23 Nov 2008, 19:48

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ske faj se me eshte lagur pak magneti ngaje nuk po te terheq dot sa te thahem shikoj se kemi me u ngjit Neutral
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 19:51

MONDI shkruajti:Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ske faj se me eshte lagur pak magneti ngaje nuk po te terheq dot sa te thahem shikoj se kemi me u ngjit Neutral

njeriu me endrra jeton vap

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 19:57

Summer po dhe endrrave nuk ju dihet behen realitet donjehere thua ti nuk eshte e mundur eeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 20:00

Naki shkruajti:Summer po dhe endrrave nuk ju dihet behen realitet donjehere thua ti nuk eshte e mundur eeeee
ka raste naki... po per rastin tone jo Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 20:03

Ok amo kurr mos thuaj kurr

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sun 23 Nov 2008, 20:12

Naki shkruajti:Ok amo kurr mos thuaj kurr
Mbase per te tjr po une si individ kur them Kurr ska shans te ndrroje fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11699
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi