» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tendeca e fundit tek femrat

Shko poshtė

Tendeca e fundit tek femrat

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 16:07

Sot shikon femra te ndryshime sa sportive dhe elegante, nga ato me te thjeshtat deri tek me moderrnet.Nje fenomen qe po vihet re eshte dhe fjalori qe po peson ndryshim.Po perdoret nje fjalor qe rendom jemi mesuar ta degjojme nga meshkujt.Degjon femra qe nuk ju ben pershtypje kur fjalori i tyre ka doza banaliteti.Nuk me duket aspak e arsyeshme qe femra te perdor kete fjalor.
Femra eshte imazhi i feminilitetit, elegances dhe gjithmone nje komunikimi te ngrohte dhe te pasur me shprehje dhe fjalor brenda termave social.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tendeca e fundit tek femrat

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Oct 2008, 16:58

arla shkruajti:Sot shikon femra te ndryshime sa sportive dhe elegante, nga ato me te thjeshtat deri tek me moderrnet.Nje fenomen qe po vihet re eshte dhe fjalori qe po peson ndryshim.Po perdoret nje fjalor qe rendom jemi mesuar ta degjojme nga meshkujt.Degjon femra qe nuk ju ben pershtypje kur fjalori i tyre ka doza banaliteti.Nuk me duket aspak e arsyeshme qe femra te perdor kete fjalor.
Femra eshte imazhi i feminilitetit, elegances dhe gjithmone nje komunikimi te ngrohte dhe te pasur me shprehje dhe fjalor brenda termave social.
Pse mendon keshtu arla?
Pse duhet qe te gjitha femrat te "infektohen nga e njejta epidemi"?Nuk eshte e thene qe femra behet interesante dhe intriguese duke qene e elegante edhe fjalori nuk eshte aq shume interesant sot se cfar flasin. Edhe banaliteti ėshtė Liri e te shprehurit ne demokraci!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tendeca e fundit tek femrat

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 18:11

arla shkruajti:Sot shikon femra te ndryshime sa sportive dhe elegante, nga ato me te thjeshtat deri tek me moderrnet.Nje fenomen qe po vihet re eshte dhe fjalori qe po peson ndryshim.Po perdoret nje fjalor qe rendom jemi mesuar ta degjojme nga meshkujt.Degjon femra qe nuk ju ben pershtypje kur fjalori i tyre ka doza banaliteti.Nuk me duket aspak e arsyeshme qe femra te perdor kete fjalor.
Femra eshte imazhi i feminilitetit, elegances dhe gjithmone nje komunikimi te ngrohte dhe te pasur me shprehje dhe fjalor brenda termave social.
Jam dakort me ty ,por varet nga karktri i njeriut .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tendeca e fundit tek femrat

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Oct 2008, 12:37

Naki shkruajti:
arla shkruajti:Sot shikon femra te ndryshime sa sportive dhe elegante, nga ato me te thjeshtat deri tek me moderrnet.Nje fenomen qe po vihet re eshte dhe fjalori qe po peson ndryshim.Po perdoret nje fjalor qe rendom jemi mesuar ta degjojme nga meshkujt.Degjon femra qe nuk ju ben pershtypje kur fjalori i tyre ka doza banaliteti.Nuk me duket aspak e arsyeshme qe femra te perdor kete fjalor.
Femra eshte imazhi i feminilitetit, elegances dhe gjithmone nje komunikimi te ngrohte dhe te pasur me shprehje dhe fjalor brenda termave social.
Pse mendon keshtu arla?
Pse duhet qe te gjitha femrat te "infektohen nga e njejta epidemi"?Nuk eshte e thene qe femra behet interesante dhe intriguese duke qene e elegante edhe fjalori nuk eshte aq shume interesant sot se cfar flasin. Edhe banaliteti ėshtė Liri e te shprehurit ne demokraci!

Per mua nuk eshte dicka qe ka hijeshi dhe eshte pjese e personalitetit te femres.Personalisht jo se jam fanatike e flakte por nuk tingellon bukur nje shprehje banale qofte dhe nga te dyja gjinite.
Ndersa sot shohim qe femrat me teper e perdorin kete fjalor per tu bere te pavaruara dhe moskokecarese.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tendeca e fundit tek femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi