» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Talentet ne harrese

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Talentet ne harrese

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 13:45

Cdokush nga ne ka prirjet e tij ne nje fushe te caktuar.Me ane te praktikes arrijme te pervetesojme keto prirje.Punojme shume derisa puna jone te vleresohet.Mes nesh rriten talente ne fusha te ndryshme, por fatkeqeisht aktualisht keto talente jane ose po lihen ne harrese. duke pare neglizhencen e shtetit dhe kushtet e keqia keto talente jane te detyruara te lene vendin tone dhe te shkojne ta zhvillojne dhe shpalosin talentin nen flamujt e shteteve te tjera. kemi sportiste te shume qe luajne me skuadra te tjera ku keto skuadra krenohen me ta.Kemi atlet dhe peshengrites qe sportin e ushtrojne ne shtete qe i vleresojne.Kemi artistet te kinematografise qe punojne jashte. PSE VALLE DUHET TE NDODHI KESHTU?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 15:25

sepse keshtu eshte me mire per ata arla dhe bejne shume mire qe ikin.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 15:53

Jam dakord, por nuk pranoj neglizhencen dhe heshtjen nga shteti qe po le te ikin berthamat e kombit te vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 08:40

ketu jam dakotr me ty

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi