» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujdesi ndaj moshes se trete

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kujdesi ndaj moshes se trete

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Oct 2008, 17:58

Vetem pak dite me pare te moshuarit festuan diten nderkombetare te tyre. Te dhimbte ne shpirt ndersa i shikoje tek uronin njeri-tjetrin per nje pleqeri te mbare dhe per dite te qeta.
Te larguar nje pjese e tyre tani jetojne ne shtepite e te moshuarve.Larg nga te afermit e tyre.Nuk e di sa te vetedijshem jeni se nese i afroheni nje te moshuari do vinit re sy te mbyshur me lot.Asnjehere nuk kam arritur ta kuptoj pse ata sy jane me lot. Nje pjese e e atyre qe ndajne te njejten familje me djalin ose vajzen shumicen e kohes e kalojne ne parqe dhe kafene, kam ndjesine se duket sikur bezdisin te rinjte ne shtepi, apo nuk deshirojne te jetojne te mbyllur? kam pershtypjen 50% me 50%.
Kane kryer nje mision te madh jane rritur ne kohe te veshtira kane rritur prinderit tani si dhe edcukar rriten ne e keshtu do vazhdojne ndaj ju lutem me shume respekt dhe nje shtrat te ngrohte , nje pjate gjelle te shijshme, dhe fjalen e mire tu thoni do keni bekimin e tyre.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujdesi ndaj moshes se trete

Mesazh nga jani prej Sun 05 Oct 2008, 21:15

duhet te respektohen edhe pse sillen ne disa menyra te ndryshme
avatar
jani

Shteti : tirone
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10242
Regjistruar mė : 15/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi