» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Koha iken

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Koha iken

Mesazh nga blina prej Fri 12 Sep 2008, 20:24

Koha ikėn e ne nuk mėrzitemi
A thua ēfarė menēurie kemi bėrė
Qė nuk mėrzitemi?

Janė rreshtuar ditėt varg e varg
Kalojnė pa u vėrejtur
pse nuk kthehemi mbrapa
pėr tė shikuar ku na kanė mbetur?


Dėshirojmė ta kalojmė kohėn
sa mė shpejt
ku jemi duke shkuar, vallė nė det?


Po e kalojmė kohėn e shtrenjtė
me atė qė ėshtė rezultat pėr jetė.

Do tė jetojmė apo do tė vdesim
do tė fitojmė apo do tė ngelim

Koha do tė dėshmojė
pėr shfrytėzimin e saj
atė qė kemi punuar
do ta gjejmė pastaj.

Koha duhet vlerėsuar
e jo nėnēmuar
sepse ZOTI i saj
nė tė ėshtė betuar.

Humbja e kohės ėshtė vdekje
tė dėfrehesh me tė ėshtė tretje...

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 10955
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi