» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Dita juaj.

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 17:06

ME CUNI TIM LAZDRAN

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 9868
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Arjana prej Fri 16 Oct 2009, 09:22

me nje kupe nes kafe

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Oct 2009, 09:50

Me ngrohetesin dhe aromen e dashurise.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Fri 16 Oct 2009, 13:48

me familjen time

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 9868
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Oct 2009, 17:38

ME NJE TELEFONATE EDHE ME PUNTORET E MI

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Adonisi prej Sat 17 Oct 2009, 14:37

Me mendimin se diku ne skaj te botes, ekziston nje person...qe askush dhe asgje, te pakten s'mund t'na ndaloj komunikimin hapsinore!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"

Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 9999
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Aristogata prej Sat 17 Oct 2009, 15:12

me zilen per ne shkoll

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9160
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga lolita prej Sat 17 Oct 2009, 21:01

Me nje kafe vap

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14092
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 17 Oct 2009, 22:59

dita ime nisss, me motrat e mija, ma zgjojn nga gjumi gjith monnn i kam si engjulll

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11390
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Sun 18 Oct 2009, 15:32

me cuni tim

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL

olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 9868
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Oct 2009, 17:21

me mamin tim sot gjith diten

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga lolita prej Sun 18 Oct 2009, 21:00

Me nje kafe

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14092
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 18 Oct 2009, 21:07

me dy motrat e mijaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11390
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Katilja prej Mon 15 Apr 2013, 16:06

zgjohem ne mengjesssss behem gati shkoj nshkoll mbaroj shkollen edhe behem gati me shku nshpi masanej pasi baj detyrat nis lol te futem nforum e tkaloj kohen e lire

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5737
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi