» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dita juaj.

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Sat 13 Jun 2009, 19:48

nis me nje bised me drejtorin.
nje italian 90% shqiptare, per zotin eshte bere me i keq se ne hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11501
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Adonisi prej Mon 15 Jun 2009, 11:48

Zakonisht me nje sms te shkruar ose te lexuar, varesisht se kur zgjohem.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10821
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 15 Jun 2009, 12:12

me nje sms perdite ne mengjes

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Jun 2009, 12:14

me veten time drejt punes
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13248
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Aristogata prej Mon 15 Jun 2009, 16:41

me zilen e celularit qe e kam ven alarm phone13
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9982
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Jun 2009, 16:43

me mendime te medha
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13248
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Lukja prej Mon 15 Jun 2009, 17:14

Me cicerimat e zogjeve te mi binjak.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10429
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Naki prej Mon 15 Jun 2009, 17:22

aristogata shkruajti:me zilen e celularit qe e kam ven alarm phone13
Ok shefo vetem fishkello ti 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Jun 2009, 17:23

Me nji zile telefoni qe me cmend kur bie me u zgju nga gjumi Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15501
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kotelja prej Thu 25 Jun 2009, 14:00

Me nje zile qe me lajmeron per sfiden e radhes.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13205
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga deti prej Thu 25 Jun 2009, 14:13

Me buzeqeshjen qe ma dhuron krijesa me edashur per mua, buzeqeshje kjo qe me rinon perdite.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Jun 2009, 17:45

me nje telefonate ose sms

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Lukja prej Tue 06 Oct 2009, 13:43

Me dy engjujt e mi binjak qe kam.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10429
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 06 Oct 2009, 18:53

me nje telefonate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 06 Oct 2009, 20:57

me familjeee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga krayzi prej Tue 06 Oct 2009, 21:55

Me kafen dhe librat.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10684
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 06 Oct 2009, 21:58

me nji fjal mir mengjesi antar te familjes

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Drini prej Tue 06 Oct 2009, 22:37

me nje qaj dhe nje kifle
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11129
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga lolita prej Wed 07 Oct 2009, 01:39

Me nje kafe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14914
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Wed 07 Oct 2009, 18:29

me nje kafe bashk me cigare

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Lukja prej Mon 12 Oct 2009, 17:53

Me familjen time te dashur qe kam.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10429
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 12 Oct 2009, 18:14

me nje telefonate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Oct 2009, 18:15

me kafe e muzike
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Mon 12 Oct 2009, 20:02

u ben dy dite qe dita ime nis ndryshe nga heret e tjera dhe kjo gje do vazhdoj per shume kohe.
Tashme nuk zgjohem me ne tirane po ne kukes aty ku kam filluar nje cikel te ri ne pune dhe ne jete.
Nuk ma merte mendja se nje dite rruga durres-kukes do me ndryshonte jeten kaq shume.
tashme punoj ne kukes ne urat e fundit te rruges se famshme dhe azgje seshte me si ditet e meparshme.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11501
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Lukja prej Tue 13 Oct 2009, 13:11

Dita ime nis me Drilonin, Ronin dhe Jonin qe jan jeta ime.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10429
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Wed 14 Oct 2009, 01:10

jeta ime nise me engjullin tim edi qe kam si shpirt

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga lolita prej Wed 14 Oct 2009, 10:03

Me nje kafe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14914
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Voglushja prej Wed 14 Oct 2009, 12:43

Me familjen time

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11698
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Wed 14 Oct 2009, 14:34

Me nje got uj
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Oct 2009, 19:59

Me nje sms ose tel

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Wed 14 Oct 2009, 22:46

Me nji melodi te bukur te kanerines time
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15501
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 14:32

ME FAMILJEN TIME

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Oct 2009, 14:37

Me gruan dhe femijet e mi e pastaj me punen
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13172
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 14:42

ME CUNIN TIM

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Adisa prej Thu 15 Oct 2009, 14:55

Me shpirtin tim
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 14:57

ME ENGJUJT E MI QE ME DUAN SHUM

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Oct 2009, 16:26

me nje telefonate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Voglushja prej Thu 15 Oct 2009, 16:50

Me librat e mi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11698
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga olsaaa prej Thu 15 Oct 2009, 17:04

me nje buzqeshje te cunit

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10690
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Voglushja prej Thu 15 Oct 2009, 17:05

Me librat e mire te dashur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11698
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi