» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tė dua sepse.....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:30

poooooooooooooooooooooooooooo
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10024
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si tė mos e dua?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 19 Nov 2008, 11:27

Edhe plak edhe dreq, nuk e dij a bėn veē ...
. . .
"Ti je ilaē pėr shpirtin tim
tė gjitha plagėt m’i sheron,
tė mirat tuaja s’kanė mbarim
je si lulja kur lulzon".

(... Pėrse tė dua?)

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11649
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 11:31

te dua dhe te respektoi si prindin tim te vertet sepse fjalet tua baca im kurr nuk do i harroi je shum i respektuar nga ana ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 19 Nov 2008, 11:42

bukuria shpirtėrore,
O nuk janė kėto vbargje pėr ty o dreq.
Janė kėto njė kontekst nga poezia e ime e kaherėshme "Pėrse tė dua". E kam dashur kur kam qenė i ri por tash as ajo mua e as unė ate mė nuk e duam sepse jemi plakur qe tė dy.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11649
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 11:44

Adem Berisha shkruajti:bukuria shpirtėrore,
O nuk janė kėto vbargje pėr ty o dreq.
Janė kėto njė kontekst nga poezia e ime e kaherėshme "Pėrse tė dua". E kam dashur kur kam qenė i ri por tash as ajo mua e as unė ate mė nuk e duam sepse jemi plakur qe tė dy.
Neutral e di baca im por mbasi nuk e dua askend te thash ty Neutral se te kam si prindin tim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga MONDI prej Wed 19 Nov 2008, 11:59

te dua sepse je me e mire se ajo qe kisha
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 19 Nov 2008, 12:03

E dua spse aj me ba te ndihmi me e lumtra
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11938
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga deti prej Wed 19 Nov 2008, 12:07

te dua sepse gjithmone ishe e njejte: si dje,sot ashtu do te jesh edhe neser
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13201
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 12:26

Te dua sepse dje u betove " se jam e virgjer pasha femijet " Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18715
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:06

Te dua sepse ,je si shpirt ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 19 Nov 2008, 14:08

Te urej, se te dua !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:09

apapa ,cfar thenje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 19 Nov 2008, 14:13

i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga MONDI prej Wed 19 Nov 2008, 14:15

pirat te dua sepse nuk me pranon me kush tjeter
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:16

Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Mad kjo thenie shum e kuptueshme Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:17

Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Po e sakt, por keto gjera ja shume afer njera-tjetres .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:17

bukuria shpirterore shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Mad kjo thenie shum e kuptueshme Very Happy
E po nuk jemi te gjith me shkoll si puna jote mi 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:18

MONDI shkruajti:pirat te dua sepse nuk me pranon me kush tjeter
Neutral Neutral Ti do vrar per zotin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:19

Morena shkruajti:
bukuria shpirterore shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Mad kjo thenie shum e kuptueshme Very Happy
E po nuk jemi te gjith me shkoll si puna jote mi 8)
Neutral Neutral Neutral danc danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:20

bukuria shpirterore shkruajti:
Morena shkruajti:
bukuria shpirterore shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Mad kjo thenie shum e kuptueshme Very Happy
E po nuk jemi te gjithe me shkoll si puna jote mi 8)
Neutral Neutral Neutral danc danc
Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:23

Neutral
Morena shkruajti:
bukuria shpirterore shkruajti:
Morena shkruajti:
bukuria shpirterore shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:i bejme nje analize: thenjes personale "Te urej se te dua"
Mad kjo thenie shum e kuptueshme Very Happy
E po nuk jemi te gjithe me shkoll si puna jote mi 8)
Neutral Neutral Neutral danc danc
Neutral Neutral Neutral
jalla more bylbyl se po kendon ne Gjermani Very Happy Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 19 Nov 2008, 14:28

Te urej se te dua - pa keqkuptime:
vertet per mua eshte thenje e vecante ja perse: e dua, e mendoj, se njoh fare, nuk e kam pare kure,Po e dua, me tregoni si mos ta urej ! Dhe pse ta dua? dhe se e duaaa,

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 14:30

Rrezon@ shkruajti:Te urej se te dua - pa keqkuptime:
vertet per mua eshte thenje e vecante ja perse: e dua, e mendoj, se njoh fare, nuk e kam pare kure,Po e dua, me tregoni si mos ta urej ! Dhe pse ta dua? dhe se e duaaa,
Sad jocolor flower flower uroi te realizohet deshira yll
te dua Rrezon@ sepse je nje Yll i vertet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Sun 18 Jan 2009, 21:57

Te dua sepse je gjithe bota per mua
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15669
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga lolita prej Sun 18 Jan 2009, 23:00

Te dua sepse ,je ibukur Very Happy
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15082
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Voglushja prej Mon 19 Jan 2009, 11:04

te dua sepse per mua je gjithesia

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11866
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009, 11:22

Te dua sepse nuk me don dhe te dua per inat tendin....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 12:23

Te dua sepse e me mor zemren time 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15669
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adem Berisha prej Mon 19 Jan 2009, 12:33

Aiiiiii, tė dua sepse je copė e gjysmė, edhe i marri do tė donte ty?

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11649
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009, 13:21

Te dua sepse nuk kam tjeter gje me te menqur te bej hahhaa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga visitor prej Mon 19 Jan 2009, 13:21

Adem Berisha shkruajti:Aiiiiii, tė dua sepse je copė e gjysmė, edhe i marri do tė donte ty?
Hey o babush o problem kujt po i thua te dua mo ?
Trego me emer se cop u bene femrat ajo me tha mua babushi ajo me tha mua se edhe ti boll pshtjellan je ba mo babush cherry cherry cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11096
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009, 13:47

Te dua se s'po guxoj me te thene jo!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009, 14:28

Te dua sepse..Je jeta ime!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adem Berisha prej Mon 19 Jan 2009, 14:29

Hahahahaha, krejt problema mu keni ba po edhe unė bashkė me juve.
Nuk thonė sė koti plaku bėhet si fėmija ndaj mos mė llastoni more shumė hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11649
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 19 Jan 2009, 16:45

JO more baca Adem nuk je plak ti jo,besa je si artist
patjeter kane me te thene,mbahu
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13416
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 22:06

Te dua sepse je shum e bukur
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15669
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga lolita prej Mon 19 Jan 2009, 22:13

Te du se je imrekullushummm Very Happy
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15082
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Jan 2009, 23:10

Te dua, e pse te dua as vet se di...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Voglushja prej Tue 20 Jan 2009, 09:03

te dua sepse keshtu me thot zemra

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11866
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Interesant prej Tue 20 Jan 2009, 11:21

Te dua sepse e meriton Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13340
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi