» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Nov 2009, 21:09

Plot mo ce pyt skan mbaru asnji her..me e forta ka qon kur me kan uru gjasme isha feju
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Nov 2009, 21:17

thashethemet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Nov 2009, 21:35

skan mbarim kurre ka njerez qe skan cfar bejne edhe zilia i grryen brenda ,,nuk ma ndjen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:26

le te flasin deri sa te ju hargjohen fjalet as qe me intereson

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 21:32

haha kam degjuar shum ,,vazhdoni sma ndjen fare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Elsa prej Wed 18 Nov 2009, 22:00

Nuk ua kam vure veshin aq shume por edhe nuk kam pasur. Nese e sjelli veten ne ate pozite te behem objekt i thashethenave duhet vune gishtin ne koke e menduar ēfar po ngjet ne mua !!!????
Ato thashethena nga bota virtuale nuk i degjoj sepse kurr se din ēka fshihet pas monitorit.
avatar
Elsa

Shteti : Ferizaj
Postime : 30
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 27/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 18 Nov 2009, 22:04

thashethemet , me lozin shumm, si ketu si atje, nje thashethem prishi jeten time, edhe ende loz ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12281
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga lolita prej Wed 18 Nov 2009, 22:14

Pak indegjoj thashethemet let flasin sa te munden ,me rendesi esht une mos tmirrem me to

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:41

Thashethmeve as qe ju vej mendjen le te plasin kush me ka inat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:42

as qe ma ndjen i shumezoj ne 0 si gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:43

do te thot qe jane xheloz hahahaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 22:36

skan mbarim vallai sikur e kam thene i shumezoj me 0 gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 18:19

thashethemet ,,skan mbarim sidomos kur njerezit tregohen me shum fytyra ,,po sja vlen te meresh me keto gjera fare ,, jan gjera koti gjera qe njerezit jan mesuar te jetojne me keto thashetheme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 20:30

sna pelqen kur na pergojojn ne ne thashethemet e tyre opinioni,po na pelqen ne kur thashethemojm tjetrin,doni sdoni ky esht realiteti,secili nga pak ne nje fare menyre meremi me thashetheme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 18 May 2010, 15:37

Doren ne zemer kot themi nuk na behet vone ca thote bota, sepse kjo vetem si teori eshte mjaft e pasur ne mendjen tone. Praktika dallon paksa! Pajtohem qe nuk humbasim kohe duke u marre me thashethemet e kota, por kur bota i vesh petkun e 'hirte' imazhit tone, ne prekemi per nje arsye te vetme: kemi frike se te tjeret do ta besojne kete, meqe ka shume manipulues ne shoqerite e sotme. Nuk me duket justifikim i mire per cdo rast ai i zakonshmi: Kush na njeh e di si jemi! Meqe cdo dite njihemi me njerez te rinje, gjithmone bejme kujdes qe veten tone ta prezantojme ne, dhe kur radha i vjen botes, ata do flasin per ne bazuar ne sjelljen tone, dhe fatkeqsisht gjithmone ka te atille qe krijojne udhekryqe ne lidhjet midis njerezve. Ca kujtoni ju se flitet neper kafene, zakonisht?!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13274
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga memaliaj prej Tue 18 May 2010, 19:31

eshte nje ve i njeriut qe nuk ben dot pa te edhe kur ai thot se une nuk merem me thashetheme. pa dashur ti behesh pjes e thashethemeve dhe ti e kupton vetem kur je futur ne te hahahaaaaa
mua per vete dhe po me bajten ne goje thjesht reklam me bejne hahahaaaa, kurse vet mundohem te rezervohem

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 May 2010, 19:43

hahaha thashethemet kohet e fundit skan pasur kurre mbarim edhe as nuk do kene ,,sepse njeriu pa to smundet te jetoje sikur bejne ca qe jetojne me dy fytyreshin e tyre qe edhe me sapun sikur ta lajne ate fytyre nuk ju nderron me vallai mendoni se nga keni ardhur ore njerez qe mereni me thashetheme ,sepse thashethemet sju ncjerrin asgje ne jete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:11

smerrem e as sme interesojn fjalet e dynjos nrm varferia kte kan tpakten merren me ni gjo tshkretit gjynah

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi