» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Sep 2008, 22:49

Thashethemi me i cudicem qe ju ka ndodhur te degjoni os t'ju ndodh juve.
Ose sic quhet ndryshe (qimja te behet tra)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 04 Sep 2008, 23:20

qe kam mbyll msusesn e matematikes ne banjo kur isha ne shkoll fillore,,bobo ca qpifje Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10794
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 13:14

Une e kalove kete qimen me qizme njehere 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11393
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Sep 2008, 21:00

Shota shkruajti:Une e kalove kete qimen me qizme njehere 8)

Po trarin me ca e ke kaluar? 8) fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Geri prej Fri 05 Sep 2008, 21:09

Ka shum por me i forti sikur isha matru (***)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga deti prej Sat 06 Sep 2008, 08:45

Dikush njehere kishte lansuar nje genjeshter ne fillim te pazarit. Pa dale ende ne fund te ketij pazari degjoi se dicka po flitej. Per cudi u besoj ketyre fjaleve pa e ditur se ishin nga genjeshtra e tij e leshuar pak me pare.
Keto jane thashethemet, te bejne t'i besosh genjeshtres tende. Tipike shqiptare apo jo?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:38

kur jetoja ne memaliaj nje i pire hodhi bast me nje polic qe une e nxjer ne mes te nates qytetin perjasht, dhe do ti qe e ariti kete.
po si do thoni ju.
shume thjesht e nxori, hapi lajm qe po bie termet dhe u perhap panik , dhe dolen te gjith ne 2 te nates perjashta.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashethemet mbi ju...

Mesazh nga summer spell prej Sat 13 Dec 2008, 20:05

Si teme duket e kuptueshme.Pra cilat thashetheme keni degjuar per veten tuja? Ju pengojn ne jeten? Apo thjesht beni sikur nuk degjoni dhe shifni dhe vazhdoni rrugen tuaj?
Une psh kam degjuar te me thone te keqe Embarassed dhe se di pse... Une jam engjell Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11696
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Voglushja prej Sat 13 Dec 2008, 22:49

ka shume thashetheme per mua por asnjehr si degjoj sme intersojn ato gjera sepse kush ka kohe merret me thashetheme,mendoj.une jetoj si dua dhe si degjoj te tjeret qfar flasin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12163
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Dec 2008, 18:26

Se vras shume mendjen! Le te flasin, ti japin sa te kene fuqi!
Normalisht nuk kane me ca merren. Te kalojne kohen edhe ata se jane gjynah!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 17 Dec 2008, 11:48

Ai Morena, sa bukur je pėrgjegjur. Po, po, edhe pėr tė mjerėt duhet pasur konsideratė.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11946
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga visitor prej Wed 17 Dec 2008, 14:41

Thashetheme per mua ska shume veq njo eshte " oj shote ti hongsha gllokat "ai tullusumi i dreqit me tha nje dite e mami me pyeti "cka jane oj bije ato gllokat" Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11393
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Naki prej Wed 17 Dec 2008, 16:58

Shota shkruajti:Thashetheme per mua ska shume veq njo eshte " oj shote ti hongsha gllokat "ai tullusumi i dreqit me tha nje dite e mami me pyeti "cka jane oj bije ato gllokat" Very Happy
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral sje normal ti jo krejt ejvallah je

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Dec 2008, 17:36

Shota shkruajti:Thashetheme per mua ska shume veq njo eshte " oj shote ti hongsha gllokat "ai tullusumi i dreqit me tha nje dite e mami me pyeti "cka jane oj bije ato gllokat" Very Happy
Neutral Neutral Kunat je e tmershme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 02:11

thashethemet per njerezit jane..............kam degjuar aq shume per veten time................ saqe tashme nuk u ve aspak rendesi................
dicka qe me ka bere te qesh .............dhe te qaj njekohesisht ....................nje kojshije ............kishin thene qe une drogohesha............per mua qe nuk e ka provuar ndonjehere ..............drogen e as cigare...........i madh thashethem..........
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Unike prej Wed 24 Dec 2008, 22:29

ne jeten viriuale kam degjuar shume thashetheme !
1 udbash
2 kriminel
pastaj kure moren vesht se jam femer me thonin plakushe shemterake shtrige kucke.

.......ne qytin ku jetoj ska thashetheme .
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 22:36

Unike shkruajti:ne jeten viriuale kam degjuar shume thashetheme !
1 udbash
2 kriminel
pastaj kure moren vesht se jam femer me thonin plakushe shemterake shtrige kucke.

.......ne qytin ku jetoj ska thashetheme .
jocolor hahahahahahaahaha me bere te qeshi te njetat gjera i kam marre dhe une e di ti ne c'vend
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga deti prej Fri 26 Dec 2008, 10:22

Sic thone pleqte tane te mencur: Fjalet e hallkut dhe birat e gardhit nuk mbyllen kurre, andaj nuk ia vlen te mirremi shume me to, qofshin per ne apo dike tjeter.
Pajtohem me ate se - "badihavxhinjt" jane me shume te prire per thashetheme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 26 Dec 2008, 10:30

Doren ne zemer kot themi nuk na behet vone ca thote bota, sepse kjo vetem si teori eshte mjaft e pasur ne mendjen tone. Praktika dallon paksa! Pajtohem qe nuk humbasim kohe duke u marre me thashethemet e kota, por kur bota i vesh petkun e 'hirte' imaxhit tone, ne prekemi per nje arsye te vetme: kemi frike se te tjeret do ta besojne kete, meqe ka shume manipulues ne shoqerite e sotme. Nuk me duket justifikim i mire per cdo rast ai i zakonshmi: Kush na njeh e di si jemi! Meqe cdo dite njihemi me njerez te rinje, gjithmone bejme kujdes qe veten tone ta prezantojme ne, dhe kur radha i vjen botes, ata do flasin per ne bazuar ne sjelljen tone, dhe fatkeqsisht gjithmone ka te atille qe krijojne udhekryqe ne lidhjet midis njerezve. Ca kujtoni ju se flitet neper kafene, zakonisht?!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Naki prej Fri 26 Dec 2008, 21:40

E goditur kotelja nuk do shume koment.
Personalisht mendoj se thashethemet mbi personin nganjehere jane hsume pozitive ngase nga ato meson shume. Personalisht kam mesuar shume biles shume sikur ta kisha kryer edhe nje fakultet.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Fri 26 Dec 2008, 22:22, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Voglushja prej Fri 26 Dec 2008, 21:55

Kotelja shkruajti:Doren ne zemer kot themi nuk na behet vone ca thote bota, sepse kjo vetem si teori eshte mjaft e pasur ne mendjen tone. Praktika dallon paksa! Pajtohem qe nuk humbasim kohe duke u marre me thashethemet e kota, por kur bota i vesh petkun e 'hirte' imaxhit tone, ne prekemi per nje arsye te vetme: kemi frike se te tjeret do ta besojne kete, meqe ka shume manipulues ne shoqerite e sotme. Nuk me duket justifikim i mire per cdo rast ai i zakonshmi: Kush na njeh e di si jemi! Meqe cdo dite njihemi me njerez te rinje, gjithmone bejme kujdes qe veten tone ta prezantojme ne, dhe kur radha i vjen botes, ata do flasin per ne bazuar ne sjelljen tone, dhe fatkeqsisht gjithmone ka te atille qe krijojne udhekryqe ne lidhjet midis njerezve. Ca kujtoni ju se flitet neper kafene, zakonisht?!

shume e vertet e gjith kjo qe ke then kotelja pajtohem me juve,eshte e vertet se kush na njeh e di si jemi!e per ata qe ste njohin e flasin kot pa e ditur se qka je ne te vertet ata mundohen ta kalojn kohen disi duhet te mirren me diqka.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12163
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Geri prej Tue 31 Mar 2009, 18:53

Sikur kisha shku me njonen Embarassed Embarassed Po dol qe ish nji thashethem trra e ca trrau Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15966
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 14:53

Ne ne fshat themi " Kush eshte rrezuar nga dardha ja beson tjetrit " Thashethemet e botes virtuale jane koketj i dites apo subjekt kryesor i temave chit chat. E njejta eshte edhe me chatet.Kur shef se po bje pre e tyre ndonje nga anetaret vetvetiu eshte nje instikt qe te shtyn ta ngacmosh dhe behet me kurioze dhe dialog nxehet pak ca. Ketu eshte edhe nje kuriozitet qe te shtyne ne disa raste te vertetosh ca gjera ndaj disa individve qe e marrin shume afer zemre boten virtuale. Personalisht kam bere nje sondazh te tille kam levizur neper bote dhe kam takuar disa prej tyre dhe per fat te keq 90% kan qene te deshtuar nga ajo qe flasin dhe behen ne faqe forumesh apo chate.
Disa vertet ja vlene ti kesh miq jete sepse ne 90% nga ajo 10% jane te mire dhe te lidhe ne te ardhmen nje miqesi.
Kthehem ne tjetren disa thashetheme te ndihmojne shume kjo me ben kurioz se edhe puna qe bej ne jeten normale eshte pak sa si hetuesi. Nxjerr gjera qe ndoshta si ke menduar te jene ashtu dhe ndihmojne shume ne zbardhjen e se vertetes.
Thjesht e them "thashethemet" e botes virtuale jane nje fun qe te terheq te luash kete loje sepse sa me larg shkon me lojen behet me zbavitese edhe pse fitues nuk ka por te terheq sa pike po arrin.
Ne nje rast vendosa te luaj nje voglushe nje adoleshente por qe per partner zgjodha nje te pjekur nje intektual te moshes madhore "over 55" bobobo cfar nuk degjon dhe them ngadal mo vella ska faj rinia veret ekzistuese dhe shume funny Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 08 Apr 2009, 13:08

Shokohen fansat, publikohet lajmi se Mihrija ndahet nga Naimi

Ndahet ēifti Abazi-Braha, (sa pėr kthim nuk ka shanse)”. Nė kėtė drejtim gjithmonė njerėzit kanė dyshuar se diēka po zien por tani filluan fjalėt se kush e ndau tjetrin? Nuk kishte asnjė pikė dyshimi pasi nė intervistėn e saj Mihrije Braha aktronte shumė bukur.

Ditėn e mėrkurė shikuesit e “KohaVisionit” i zuri paniku i madh.Njė javė mė parė disa drejtues emisioni nė po atė televizion kishin pregatitur diēka shumė interesante pėr ditėn e 1 prillit,por ishte pak shokuese pėr publikun.

Ndarja e ēiftit Abazi-Braha tronditi opinionin duke mos menduar qė ėshtė gėnjeshtėr e pregatitur nga gazetarėt.Si fillim i mbarė i lojės,Mihrija njė javė tė plotė ishte munduar qė tė jetė sa mė larg mediave dhe publikut kurse nė anėn tjetėr qė tė dy kishin paralajmėruar ndarjen,ndėrkohė nė anėn tjetėr nuk kishin tė ndalur telefonatat nė adresė tė ēiftit.

E gjithė kjo filloi nė emisionin “Expresslive” nė KohaVision,kur drejtuesi i emisionit tha:Shkojmė me klipin e Mihrije Brahės kurse pastaj kthehemi nė studio me kėngėtarin Naim Abazin ndėrsa nė titra shkruante:“ Ndahet ēifti Abazi-Braha,(sa pėr kthim nuk ka shanse)”.Nė kėtė drejtim gjithmonė njerėzit kanė dyshuar se diēka po zien por tani filluan fjalėt se kush e ndau tjetrin? Nuk kishte asnjė pikė dyshimi pasi nė intervistėn e saj Mihrije Braha aktronte shumė bukur.

Kurse pas 15 minutave gjithēka u kuptua se ishte lojė e montuar nga drejtuesit e televizionit.Pėr Mihrijen si duket vitet ecin nga pas.E pyetur rreth pamjes sė saj se si mbahet e re edhe pse ka shumė vite, ajo pėrgjigjet:“Ka shumė njerėz qė mendojnė se unė i kushtoj rėndėsi tė madhe pamjes,por kjo nuk ėshtė aspak e vėrtetė.Unė kujdesem pėr pamjen time.Pėrdor njė krem qė nuk ėshtė aq shtrenjtė dhe gjendet nė Kosovė,kėtu nė Prishtinė.

Po unė i kam ngjarė nėnės sime, ajo ėshtė shumė e re nė pamje.Ma merr mendja se ėshtė punė geni,sepse unė as nuk i vizitoj sallonet e bukurisė,i vizitoj vetėm atėherė kur kam me bė njė frizurė shumė speciale pėr ndonjė shfaqje televizive.Pėrveē thonjve qė shkoj nė ndonjė sallon bukurie t'i rregulloj asnjė gjė tjetėr artificiale nuk e kam.Njeriu duhet tė ketė njė jetė tė mirė,tė bėjė gjumė tė mjaftueshėm dhe tė qėndrojė larg problemeve edhe kėto janė njė ndihmė pėr njeriun.Disa kanė thėnė se unė kam bėrė intervenime kirurgjikale, plastike etj.,po unė ditėn kur do vendos tė bėj operacione plastike, do jem ajo qė do tė thėrras mediat pėr t’i bėrė publicitet vetes.

Firma “Ormeta”,njė firmė zvicerane,mė kanė thėnė qė tė pėrdor kremin e tyre.E nėse ai krem nuk do tė ketė efekt ata mė kanė premtuar se do t'i paguajnė tė gjitha shpenzimet pėr operacionet plastike”.Nė planin muzikor,kėngėtarja sapo ka lanēuar njė videoklip tė ri dhe shpreson qė sė shpejti tė pregatisė edhe disa kėngė tė reja qė tė mund tė bėjė njė pėrmbledhje tė tyre nė njė album.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11362
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 08 Apr 2009, 16:34

THASHETHEME AMON SE KA PLOT EDHE JAP DORHEQJEN PER KETO GJERA SE NUK JA VLEN

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga lolita prej Wed 08 Apr 2009, 19:46

Nuk mirem me thashetheme ,kom pun tjera qe ja vlejne

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15379
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Jul 2009, 14:26

Jam i martuar me nje vejushe e cila ka nje vajze. Babai im eshte eshte martuar me vajzen e gruas dhe eshte bere dhenderr imi, dhe keshtu, thjeshtra ime eshte bere njerke imja. Per me teper, une dhe gruaja e beme edhe nje djale. Ky femije eshte djali i nenes se gruas se babait tim, pra kunat (vella i gruas) i babait tim, por si rrjedhoje, edhe daja im, meqe ai eshte vella i njerkes sime. Keshtu, djali im eshte bere daje imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do te beje nje djale, ai do te jete nip imi, sepse ai eshte djali i vajzes se gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund te jete edhe nena ime sepse ajo eshta gruaja e babait tim. Si rrjedhoje e kesaj, une jam vella i nipit tim te vogel. Dhe si bashkeshort i nenes se saj jam edhe baba i kesaj, del se une jam baba i nenes sime dhe vella i djalit te saj te sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes…. Nuk po e zgjati kush merr vesh thashethenat aman me eshte bere koka 500 kille me ndihmoni kuptuat gje nga keto thashethene qe me behen !? :bum:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 04 Jul 2009, 16:53

per ka thene njera se kam qene e martuar edhe me ka ndare burri edhe jam ne mes te rrugeve apo jo M.........

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Dita prej Sat 04 Jul 2009, 17:05

U te keqen te marshin mooooooo yll bote je ti. E kane nga xhelozia KLEA. kis motra ti.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10559
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 04 Jul 2009, 17:14

hahahahaha me kan thene qe rri ne semaforet e italise hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga prima_dona prej Sun 05 Jul 2009, 00:42

Ka shume por kurr nuk ua kam vu veshin as qe kam ndermend te merzitem kam une jeten time dhe lirin e jetes sime ta bej si me pelqen mue e tjeret skan qka te brengosen... amo ka akoma njerez qe po nuk barten thashetheme as gjumi nuk i merr.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Jul 2009, 00:59

Jane nje fenomen qe duket sikur na drejtojne, pa piken e vrasjes se ndergjegjes,pa skrupuj, prekim dhe shkelim jeten e te tjereve.Disa kjo ju ben mire,eshte nje lloj sadisfaksioni qe marrin teksa shohin qe fjalet kthehen ne helm dhe shkaterrojne shume jete.Jnae thashethemet qe cojne madje dhe depresion viktimen.Eshte si ta cosh ne humnere dhe ti japesh shtytjen per ne fund te gremines, ndersa ti duke e pare nga lart sesi trupi i tij mes klithmave therese perplaset pas shkembinjve per tu gjendur ne toke pa ndjenja,(personifikim).Pastaj nisesh perseri per rrugetim per te spikatur viktimen e radhes.Po ta mendosh mire shkaku i shume mosmarrveshjeve mes prinderve,motrave, vellezerve, shokeve, jane thashethemet qe kemi degjuar ose kane degjuar.Pra, ja cfare ndodh , ndaj mendohuni dy here para se te flisni per tjetrin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga LumLumi prej Sun 05 Jul 2009, 14:57

Njeriu qe nga krijimi ishte i atakuar nga djalli! Dhe ai tani jeton ne nje permase te madhe.Ndaj , do te krijoje djlallezi ! Si mund te mos jemi te atakuar ?
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11033
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Nov 2009, 21:31

Kam shkeputur lidhjet me boten e thashethemeve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga gezuar prej Mon 16 Nov 2009, 10:26

per thashethem vuaj une sodd, dolen thashetheme ngela i vetem
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9368
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Te-Li prej Mon 16 Nov 2009, 14:34

Si Kombe qe jemi, sikur vuajme nga kjo dukuri, por mjerisht thashethemet kultivohen edhe me tutje, me pelqeu nje mendim i Arle-s qe thot se i ka shkeputur lidhjet me thash.....et, i tille jam edhe vet!


Edituar pėr herė tė fundit nga Erisa nė Mon 16 Nov 2009, 14:58, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Korigjim shkrimi)

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9976
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Nov 2009, 17:26

eeeeeeeeeeeeee sa kam degjuar une o zot thashe njehere ne jeten reale skam thashetheme po te them se ne virtualitet cfar nuk kan ncjerruar per mua disa njerez qe sja vlen as te meresh me ta ,,por prap them sma ndjen le te flasin edhe te pelcasin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Te-Li prej Mon 16 Nov 2009, 18:00

Te-Li shkruajti:Si Kombe qe jemi, sikur vuajme nga kjo dukuri, por mjerisht thashethemet kultivohen edhe me tutje, me pelqeu nje mendim i Arle-s qe thot se i ka shkeputur lidhjet me thash.....et, i tille jam edhe vet!

pse u editua, mundesisht nje pergjegje, korrigjim shkrimi te me behet vetem nese keni teme ku kerkohet rregull e te shkruarit te mirfillte te gjuhes shqipe, teme qe e kisha mirepritur me shume knaqesi!???

e ritheksoj perseri qė ne si KOMB qe jemi/shqiptaret/ ushqim i kemi thashethanat dhe mjerisht ky ushqim iu eshte bere shqiptareve sikur Fasulja dhe ka shume te tille qe nuk gjejne ushqim tjeter!

me respekt
nga une

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9976
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Nov 2009, 20:49

kam degjuar shume per veten time po sma ndjen fare ,,


persa i perket editimit kur te hy vete personi te-li do te shikojme sepse e ka modifikuar lali me rrespekte klea

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga krayzi prej Mon 16 Nov 2009, 20:59

Thashethenmen nuk ndalen tek mua, i mer era ne shpejtesi keshtu qe nuk i ari te merem me to..... rin nder mua thashethenmet.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme, dhe thashethemet mbi ju...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi