» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Questions !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Questions !

Mesazh nga Angelina prej Fri 22 Aug 2008, 14:15

Hi to webmaster Naki ar global moderator Annika,
I would like to have the electronic books is it possible downloads from this page do I have ur permission ?
Please be so kind and let me know.

PS/ Second question
Dear Webmaster I like so much this site is very good one and here for us strangers a great guide and help to know much more about culture, traditions and most important friendship.
I have few confusions is it a rule here that nav links to be in Albanian or is it possible they to be in both languages.
Please be so kind and be out of favor if it is a site rule i will find somehow myself Very Happy kis
avatar
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10903
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Questions !

Mesazh nga Naki prej Fri 22 Aug 2008, 15:07

the_white_angel shkruajti:Hi to webmaster Naki ar global moderator Annika,
I would like to have the electronic books is it possible downloads from this page do I have ur permission ?
Please be so kind and let me know.

PS/ Second question
Dear Webmaster I like so much this site is very good one and here for us strangers a great guide and help to know much more about culture, traditions and most important friendship.
I have few confusions is it a rule here that nav links to be in Albanian or is it possible they to be in both languages.
Please be so kind and be out of favor if it is a site rule i will find somehow myself Very Happy kis
That's a good question thanks. It is an Albanian forum Angelina and nav links will be into Albanian but they apear to you in english too if you put the mouse on the Nav Button only don't forget before you have by yourself to chose the desired language in User Profile.
Thanks

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Questions !

Mesazh nga Angelina prej Sun 24 Aug 2008, 19:28

I see thanks a lot u are really an angel
avatar
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10903
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Questions !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi