» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Aug 2008, 15:08

Cila/i femer/mashkull mendoni qe eshte idelaja/ideal ne shtrat per ju ?
Per mua do ishte nje femer qe merr iniciativen edhe te ze poshte.
Per mua femra eshte e prirur te ndjeke instiktin seksual te mashkullit ne cdo moment ndersa meshkujt ideal nuk ekzistojne pasi instikti seksual i femres eshte shume i paqendrueshem e si pasoje veshtire te ndiqet nga mashkulli.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 09 Sep 2008, 23:20, edituar 3 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga deti prej Tue 19 Aug 2008, 10:12

Ok Naki, tani ke hapur nje teme burrash si thoshin moti "rreth uēkurit", ha ha ha
e po mire, ja mendimi im lidhur me temen:
Jepi partnerit ate qe do doje ta merrje nga ai/ajo. Me fjale tjera, duhet nje harmonizim i ndjenjave, instiktit dhe veprimit.
Nuk do te jete ideale ngase idealja nuk ekziston, por do te jete gje e mire dhe e kendshme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Aug 2008, 22:10

pirat Ti japin njeri tjetrit ate qe duhan.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Aug 2008, 22:13

epra ate mendoj dhe une Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 21:44

Naki shkruajti:Cila/i femer/mashkull mendoni qe eshte idelaja/ideal ne shtrat per ju ?
Per mua do ishte nje femer qe merr iniciativen edhe te ze poshte. Per mua femra eshte e prirur te ndjeke instiktin seksual te mashkullit ne cdo moment ndersa meshkujt ideal nuk ekzistojne pasi instikti seksual i femres eshte shume i paqendrueshem e si pasoje veshtire te ndiqet nga mashkulli.

Ai qe te ben te ndiesh vertet femer Embarassed

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Naki prej Wed 03 Sep 2008, 21:54

Teoria pa praktiken kurr nuk jane pajtuar gjithmone ka patur mospajtime "jo genjeve jo nuk munde jo ashtu jo keshtu"... per te deshmuar dhe vertetuar eshte praktika 8) fest
Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 22:00

Naki shkruajti:Teoria pa praktiken kurr nuk jane pajtuar gjithmone ka patur mospajtime "jo genjeve jo nuk munde jo ashtu jo keshtu"... per te deshmuar dhe vertetuar eshte praktika 8) fest
Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet

Kjo gje enderoet te pakten nga femrat "princi i kalter".

Po perfundimi dihet Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga rajmonda prej Wed 03 Sep 2008, 22:35

Naki shkruajti:Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet
Nuk do asnjė koment mė shumė e pėlqej dhe ėshtė shumė reale si pėrgjigje.
avatar
rajmonda

Shteti : Prishtinė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 10528
Regjistruar mė : 18/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:17

Ideal veshtire me gjete gjysmeideal eshte njoni por eshte nje e mete se nuk perkulet dhe une skam llogari gjithnji ti baj shkallet me vete keshtu po them dhe une ska ideal Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10997
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi