» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shkruar Vetes!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shkruar Vetes!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 16 Aug 2008, 13:36

A ju ka ndodhur valle ndonjehere qe te uleni dhe t'i shkruani nje leter vetes? Mund te duket qesharake dhe gati absurde,por edhe ndodh keshtu. Eshte nje katarsis shpirteror dhe psikologjik si nje lloj terapie mbas te ciles te ben te ndiehesh mire,ndryshe. Une kam letra te tilla drejtuar vetes, shkruar per Mua,personin tim,diten time,castet e mia dhe gjithcka tjeter timen.
Ndokush mund ta shohin edhe si shprehje te egoizmit apo te narcizmit,por ta shohesh me thelle eshte Ndryshe eshte thjeshte nje leter shkruar Vetes.

Shpresoj te lexoj te tilla ne kete teme.

Ju pershendes.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11083
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 16 Aug 2008, 13:41

Kam vendosur te shqyej fytyren tende...
nga kujtesa, te zhduk imazhin tend ....
qe te harroj krejtesisht ,
kam vendosur te iki larg ne nje bote tjeter...
me njerez te tjere, imazhe te reja....
fytyra te reja....
Por per cudi nga pas dikush me ndjek
S'di ne eshte hije apo njeri..
ndoshta je ti ....
Sa veshtire e kam te te harroj
e si gjithmone tek ti kerkoj ndihme...
Hej vetja ime me ndihmo te te harroj ..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11083
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 16 Aug 2008, 13:51

E dashur jv.

Sa e ftohte dhe e larget behesh ndonjehere.
Te kerkova sot ne hapsiren reflektuese te pasqyres, ne tiparet e mia por fatkeqesisht nuk te gjeta aty. Ndonjehere nuk te njoh as une,as mendja ime qe ne "kazanin" e saj te perpunon dhe te servir me pas ne pjaten e realitetit..........
Shpesh here tregohesh ndryshe nga c'je ne te vertete.
Pse e ben kete?
Ku kerkon te arrish?!Edituar pėr herė tė fundit nga Rrezon@ nė Sat 22 Nov 2008, 22:34, edituar 2 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11083
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 16 Aug 2008, 13:52

Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Si u ndjeve sot kur e kishe para syve dhe ishte aty vetem per ty??

Mire ...konfuze apo e gjithe kjo te la indiferente si gjithmone per gjithcka ?

Pse nuk pergjigjesh,pse i fshihesh shikimit tim ne pasqyre,pse mundohesh ta fshehesh shkelqimin rrezatues te syve dhe buzeqeshjen ta ndrydhesh ne "zgerdhimje"...??

Pse vazhdon te qash xhanem?

Pusho , gelltiti lotet , vazhdo "avazin" tend, por neser mos u pendo!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Rrezon@ nė Fri 21 Nov 2008, 15:09, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11083
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 14:45

Une nuk i kam shkruar vetes por shpesh kam folur me veten

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11114
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Aug 2008, 13:51

Shota shkruajti:Une nuk i kam shkruar vetes por shpesh kam folur me veten
No comment ketu shota se edhe ashtu askush sflet me ty 8) 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Interesant prej Mon 18 Aug 2008, 13:54

Shota shkruajti:Une nuk i kam shkruar vetes por shpesh kam folur me veten

Shota mos fol me police Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13358
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga mirela prej Mon 18 Aug 2008, 14:02

hahahahahahahahahahahahahahah sa kam qesh Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11102
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Ylliks prej Sat 22 Nov 2008, 06:02

Rrezon@ shkruajti:Kam vendosur te shqyej fytyren tende...
nga kujtesa, te zhduk imazhin tend ....
qe te harroj krejtesisht ,
kam vendosur te iki larg ne nje bote tjeter...
me njerez te tjere, imazhe te reja....
fytyra te reja....
Por per cudi nga pas dikush me ndjek
S'di ne eshte hije apo njeri..
ndoshta je ti ....
Sa veshtire e kam te te harroj
e si gjithmone tek ti kerkoj ndihme...
Hej vetja ime me ndihmo te te harroj ..


bukur
duke e ēortuar vetveten, bėhesh zot i saj
tė njohurit thellė - njohja e vetvetes

po a keni pa - se nuk pėrgjegjet
veē tė imiton - derisa ta njohėsh
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkruar Vetes!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi