» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Faqja 4 e 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Ylliks prej Sun 31 May 2009, 13:51

veni gishtin mendjes
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 31 May 2009, 14:48

i them te dua shume
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13419
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga lolita prej Sun 31 May 2009, 14:50

Ithem te kom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 31 May 2009, 14:50

je drita e syve te mij
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13419
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga lolita prej Sun 31 May 2009, 14:53

Je jetaaaaaaaaaaa ime

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 31 May 2009, 14:55

je gjithqka per mua ne jete
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13419
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga lolita prej Sun 31 May 2009, 14:56

Me mungon shum Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 31 May 2009, 14:57

do te jem gjithe prane
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13419
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 31 May 2009, 20:08

Pse me le i dashur ne kete bote te vetme e pa shpres.?!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11869
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:36

nuk kam se cfar ti them askujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Jul 2009, 14:05

Ku je tani perse ndjej mungesen tende

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Adisa prej Mon 27 Jul 2009, 14:38

Do ithoja ku me je jeta ime te pres per drek
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11941
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:10

Qe Je Motivi i Jetes Time
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 08:02

hic asgje Evil or Very Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 28 Jul 2009, 19:04

Pse nuk hyn nen lekuren time te pakten per per nje qast qe t'me kuptone?

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10992
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Jul 2009, 21:27

ASGJE

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10153
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 21:53

Me dashuro si te dashuroj une ty

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Jul 2009, 22:02

asgje

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10153
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 22:10

qe me mungon shume

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Jul 2009, 11:14

Bota ime mban emrin tend!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13380
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Sep 2009, 22:46

Fjalet me vitalitetin delikat te moshes, kane mbetur jetime tek te dy,ngjajne me oxhaqe qe dikur tymonin , zhureteshin nga vapa e tani te akullta te vetmuara dergjen ne hapesira te shkretuara.Te rreshkura nga kujtimet pa ngjyre qe fati ju rezervon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga olsaaa prej Sat 19 Sep 2009, 16:01

asgje

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10861
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Nov 2009, 21:13

Flene te qeta endrrat enderrat e brishta, mbuluar me gezofin e bute te qetesise.Flene te patrazuara nga demonet gjumeprishes, prehesh dhe ti,Vdesin me dhembje dhe klithma kercitjesh te mekura nen shkelje,vdesin te ngrira perpelitjet e mia vjeshtore per te te gjetur, i panjohuri im fisnik.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Nov 2009, 21:33

Zemer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 04 Nov 2009, 21:36

eh .. edhe pse ti sje me me mua sepse zoti deshi keshtu po je gjithmon ne zemren time gjdo minut edhe cast te jetes time me mungon shum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga lolita prej Wed 04 Nov 2009, 22:30

Hiq asgje se um ka bo nervoz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga krayzi prej Wed 04 Nov 2009, 22:47

Do te doja te kisha pran kraheve te mi ne keto momente ...sepse je motivi i jetes sime....Je gjithcka per mua!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10855
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Wed 04 Nov 2009, 22:58

Ta hangsha zemren...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga krayzi prej Wed 04 Nov 2009, 23:00

Te ndjej thell ne trupin tim!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10855
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Wed 04 Nov 2009, 23:01

krayzi shkruajti:Te ndjej thell ne trupin tim!

Tybeistikfa!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga krayzi prej Wed 04 Nov 2009, 23:02

Je fiksimi ime.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10855
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Wed 04 Nov 2009, 23:03

krayzi shkruajti:Je fiksimi ime.

Mos me thuaj>>>>>
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:30

TE DUA EDHE PSE ME LEN TE'T PRES

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 13:59

Do ti thosha: Eja me shpejt sa te kam akoma ne zemer, se dikur do te behet vone?!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 10 Nov 2009, 14:17

Dikur villje dashuri mbi mua. Sot vjell une mbi ty. Atehere e sot, duke vjellur ngelem, por duke pritur radhen...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13380
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:02

DO TI THOJA ASGJE ,!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 15:06

Do ti thosha: Cka u vonove, ku ishe, e sheh qe s'ka as buke as nje gje per te ngrene???
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:09

do i thoja the qafen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:10

do i thojaa, kam per te rraff, pse me don kaq shum
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9074
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 15:10

Do ti thosha: He mi gjete nje tjeter ne vendin tim qe me luan sumen keshtu....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11300
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi