» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Sep 2008, 22:13

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Te dua perjetesisht keshtu me tha njoni Very Happy
Evil or Very Mad kush te tha? Kur? Pse te tha? Sa here te tha? Evil or Very Mad
yyyyyyyyy smaj men shume here ma thot.Kush ai.Pse se me do.ok?8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Tue 02 Sep 2008, 22:16

morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Te dua perjetesisht keshtu me tha njoni Very Happy
Evil or Very Mad kush te tha? Kur? Pse te tha? Sa here te tha? Evil or Very Mad
yyyyyyyyy smaj men shume here ma thot.Kush ai.Pse se me do.ok?8)
Mire kujtohu sonte me thuaj neser ok 8) dhe mos ma prish gjumin ne 02:30 prap se te vdiqa Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Sep 2008, 22:18

Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Te dua perjetesisht keshtu me tha njoni Very Happy
Evil or Very Mad kush te tha? Kur? Pse te tha? Sa here te tha? Evil or Very Mad
yyyyyyyyy smaj men shume here ma thot.Kush ai.Pse se me do.ok?8)
Mire kujtohu sonte me thuaj neser ok 8) dhe mos ma prish gjumin ne 02:30 prap se te vdiqa Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahahah mos genje une tel hapa ti cdeshe qe cove sms hahahahahahahaah ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 02 Sep 2008, 22:25

kur nuk ka tjeter ti je me e mira

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12226
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 10:59

Mos me puth se nuk jam i joti Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 11:46

Ku je o katunar i them njonit


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:37

Mos ma luaj po shkojme sot po shkojme neser se nxorra gllokin 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:38

kunat je yll bote per kete te dua shume jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:54

Kunat dhe ti je yll bote dhe do te mbetesh yll bote vetem forca e perpara ....
Me tha nje katunar "Oj shote a din ti me qit flija" ju pergjigja
"Po o katunar di veq a din ti mi hanger" 8) Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga deti prej Thu 04 Sep 2008, 12:30

...Faqet tua si petullat e flise
sa bukur rrine ne mes te tepsise...
keshtu i kishte thene dikur dikush dikujt
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Sep 2008, 14:01

sme kan then gje Sad as une si them beer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 15:17

Shota neser je e angazhuar 12 ore ne Koncert patrollim ne qytet ..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Interesant prej Thu 04 Sep 2008, 20:15

Shota shkruajti:Shota neser je e angazhuar 12 ore ne Koncert patrollim ne qytet ..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pse more me e patrollu qytetin ... sa gallate... me mire te ishte keshtu :

Shota je e angazhuar 12 ore ne Koncert me i patrollu kengetarte Neutral Neutral Neutral ( me glloka normal ... se pa glloka ska gjalle shota Neutral Neutral )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 04 Sep 2008, 21:52

"Ti hengsa syt " mkan than disa vap

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10797
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Sep 2008, 23:00

Shpirti_Shejt shkruajti:"Ti hengsa syt " mkan than disa vap

Te henksha syte Neutral qe spo ti shoh ku i ke Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 04 Sep 2008, 23:17

Risa shkruajti:
Shpirti_Shejt shkruajti:"Ti hengsa syt " mkan than disa vap

Te henksha syte Neutral qe spo ti shoh ku i ke Neutral

Neutral Neutral Neutral :luv: na shifi

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10797
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 13:15

Ti hongsha gllokat shota 8) 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Sep 2008, 14:20

Shota shkruajti:Ti hongsha gllokat shota 8) 8)

a i ka kerku gllokat me plumba apo pa plumba hahaha Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga visitor prej Fri 05 Sep 2008, 17:09

interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Ti hongsha gllokat shota 8) 8)

a i ka kerku gllokat me plumba apo pa plumba hahaha Mad
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral sa i poshter je hej mos me shti se ti e din tani mos thuni shota po shkrun keq edhe po mi fshini temat Shocked Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Kotelja prej Fri 05 Sep 2008, 17:22

Ti je shpirti im...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Fri 05 Sep 2008, 20:25

Te hongsha krejt Loqka Ime Razz :bum: :bum:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Sep 2008, 20:30

hehe te bukur shume me than nuk du te degjoj me per ty Evil or Very Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Fri 05 Sep 2008, 20:38

uau miranda po qonka kok e larte ai person qe nuk dashka me degju per gjithe ket bukuroshe
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 18:56

Idete tua jane gjeniale, ti ke gjak ekonomisteje! - ma tha sot nje mik kur po pinim kafe Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13677
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga memaliaj prej Fri 12 Sep 2008, 14:37

me tha njeher njera: a ta lumsha une ty.
ca eshte kjo mi i thash. ta hengsha mu pergjigj.
auuu ca do hash mi i thash. te gjithin du me te ha me tha.
auuu thash me vete , kan filluar me ngren me shume se cduhet gocat hahahahhahahaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11969
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Sep 2008, 14:43

Shota shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Ti hongsha gllokat shota 8) 8)

a i ka kerku gllokat me plumba apo pa plumba hahaha Mad
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral sa i poshter je hej mos me shti se ti e din tani mos thuni shota po shkrun keq edhe po mi fshini temat Shocked Shocked Shocked

ishte pyetje e thjesht shota ... hahaha .... apo gllokat nuk i ke me plumba por me uje Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Sep 2008, 17:24

Nuk me kan then gje sot ,kot me rrejt 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Fri 12 Sep 2008, 20:12

Skam patur kredit ne cel o lesh ku me te thene eeeee 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Sep 2008, 20:16

Kush ta tha ket shpreje mar?
Apo ti i kthen pergjigje kujt?
8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Fri 12 Sep 2008, 20:19

morena shkruajti:Nuk me kan then gje sot ,kot me rrejt 8)
O ne kete tu pergjigje oj katunare he mesusen ty qe te ka mesuar se krejt koken as 1MB memorie se ke hahahaahahahahaaa Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Sep 2008, 20:23

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Nuk me kan then gje sot ,kot me rrejt 8)
O ne kete tu pergjigje oj katunare he mesusen ty qe te ka mesuar se krejt koken as 1MB memorie se ke hahahaahahahahaaa Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahahahahaahah thua se nuk e kuptova bre o ti je katnar mar as shaka nuk di me bo me det per mu ku te gjetlalala phone13 foodanddrink ;feel;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Fri 12 Sep 2008, 20:30

morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Nuk me kan then gje sot ,kot me rrejt 8)
O ne kete tu pergjigje oj katunare he mesusen ty qe te ka mesuar se krejt koken as 1MB memorie se ke hahahaahahahahaaa Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahahahahaahah thua se nuk e kuptova bre o ti je katnar mar as shaka nuk di me bo me det per mu ku te gjetlalala phone13 foodanddrink ;feel;
O lesh a je ti kjo ne foto se me kapi rryma duke e puthur monitorin 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Sep 2008, 20:37

Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Nuk me kan then gje sot ,kot me rrejt 8)
O ne kete tu pergjigje oj katunare he mesusen ty qe te ka mesuar se krejt koken as 1MB memorie se ke hahahaahahahahaaa Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahahahahaahah thua se nuk e kuptova bre o ti je katnar mar as shaka nuk di me bo me det per mu ku te gjetlalala phone13 foodanddrink ;feel;
O lesh a je ti kjo ne foto se me kapi rryma duke e puthur monitorin 8) 8) 8)
Jo o gjyshja ime Neutral Neutral Neutral Neutralputhe puthe ste them gjo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:50

O cu plakem Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:53

Sidomos kur dalin thinjat para kohe thuaj Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:54

Risa shkruajti:Sidomos kur dalin thinjat para kohe thuaj Neutral Neutral
e po thinjat dalin nga besnikerija me sa di une Risa cherry Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:57

Rockstar shkruajti:
Risa shkruajti:Sidomos kur dalin thinjat para kohe thuaj Neutral Neutral
e po thinjat dalin nga besnikerija me sa di une Risa cherry Neutral

Dalin edhe nga mungesa e ujit Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 23:00

Neutral Neutral Neutral nel_naso puffff se dii Risa noshta foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink foodanddrink une po pi pak se mbase po thinjem Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 23:02

Neutral Neutral Neutral Neutral puc per tjeter burim uji e kisha fjalen Neutral Neutral Neutral Neutral puc ehhhh meshkujt cherry Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 23:06

Risa shkruajti:Neutral Neutral Neutral Neutral puc per tjeter burim uji e kisha fjalen Neutral Neutral Neutral Neutral puc ehhhh meshkujt cherry Neutral Neutral
ehhhh gocat nga nuk e kan menjen Neutral Neutral Neutral Neutral danc danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi