» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Si ta fitosh zemren e vjerres?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Leta prej Mon 18 Oct 2010, 15:58

lolita shkruajti: M a von marr pjes ne ket tem se niher nuk di qa them


Hajt hajt Tregona , se ke Komshike ne Pudujve.. tregona a perlahen nuset me vjeherren a e puthin n'faqe si ajo nusja qe Naki kish gjet inspirim per me hape temen Very Happy Lolita as une s'kam vjeherr veq e kam dhen opinonin time.... Vjeherre qitma nje kafee se te puthi faqen Shocked Neutral Neutral

Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 7152
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Arjana prej Mon 18 Oct 2010, 15:59

kam burre por pa vjerre Razz

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13285
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Leta prej Mon 18 Oct 2010, 16:05

Arjana shkruajti:kam burre por pa vjerre Razz

Te kish pas edhe Shote kete fat mi Arjana si ti.. cka kish hjek e shkreta :S

Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 7152
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2014, 18:27

Duke ja dashur djalin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:35

Princesha shkruajti:Duke ja dashur djalin.
Gabim motra ime shume gabim je  Very Happy 
Qe ta fitosh zemren e vjehrres mos ta nin fare edhe nese djali i saj nuk vje me jave ne shtepi  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17488
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta fitosh zemren e vjerres?

Mesazh nga Sponsored content Today at 21:19


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi