» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Poezi nga Poeti i Vogel

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

kujdes Poezi nga Poeti i Vogel

Mesazh nga Vjeshta prej Tue 08 Jul 2008, 14:59

Mė ke shpirt te kam zemer

Tė dua mė donė
Tė shiqoj mė shiqonė
Tė kuptoj mė kuptonė
Tė dashuroj mė dashuronė.

Tė njoh mė njeh
Tė adhuroj mė adhuronė
Tė thėrras mė thėrret nė emėr
Tė kam shpirt mė ke zemer.


poeti i vogėl

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10341
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kujdes Re: Poezi nga Poeti i Vogel

Mesazh nga Musafir prej Tue 08 Jul 2008, 15:06


urime vjeshta poezi e bukur te uroi suksese si ne poezi njashtu edhe ne dashuri


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kujdes Re: Poezi nga Poeti i Vogel

Mesazh nga Vjeshta prej Tue 08 Jul 2008, 15:12

Te falenderoj gurbetqare per fjalet inkurajuese.

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10341
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kujdes Re: Poezi nga Poeti i Vogel

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi