» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Sat 08 Aug 2009, 14:12

Naki, Lolita dhe Kotelja :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13783
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 08 Aug 2009, 14:21

nuk mund te beje dallime te tilla

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12441
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Sat 08 Aug 2009, 22:17

Lolita dhe Lukja :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13783
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Lukja prej Sat 08 Aug 2009, 22:19

Annika patjeter qe te kam shum xhan por edhe loliten po e kam shum shum xhan dhe e dua e di ajo se sa

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.

Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 9622
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Sat 08 Aug 2009, 22:21

Annika Lukja Gerin flower

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14107
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Sat 08 Aug 2009, 23:25

Mua sot sme paska pas anje xhan eee pse ju keshtu ? Vetem Gerin qe me ka mua

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Sun 09 Aug 2009, 01:15

Kete lart. Razz .Annika. Very Happy .lolita. Very Happy e Lukja Shocked

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 09 Aug 2009, 12:26

gerin edhe nakin aristogaten

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16098
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Mon 10 Aug 2009, 23:11

KLEA shkruajti:gerin edhe nakin aristogaten
Kete yllin hug

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 11:30

Te gjithe qenken te mrekullueshem andaj them te gjite i kam xhan, pa dalluar asnje.

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 11:57

Keta qe jane enigmatik dhe krayzi 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17740
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 12:06

Nakin e kam shum xhan fest

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 Aug 2009, 12:08

Asnji se kam xhan lalala

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 12:09

Pse askend se ke ti, une te kam ty 8)

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 Aug 2009, 12:10

krayzi shkruajti:Pse askend se ke ti, une te kam ty 8)
Po mir ti me paske te pakten. 8)

Po un thashe kot ca do thuje ti
Razz

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 12:18

Po une jam e mire nuk them gjera koti hahah


E kam xhan edhe lukja, edhe se senjoh te pershendes lukja
;feel;

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 Aug 2009, 12:19

Una kam xhan loliten 8)

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Lukja prej Tue 11 Aug 2009, 12:21

krayzi shkruajti:Po une jam e mire nuk them gjera koti hahah


E kam xhan edhe lukja, edhe se senjoh te pershendes lukja
;feel;


Faleminderit Kreyzi, edhe une te kam xhan dhe te pershendes shume. flower


Edituar pėr herė tė fundit nga Lukja nė Tue 11 Aug 2009, 12:23, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.

Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 9622
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 12:22

Edhe une e kam xhan loliten, seke vetem ti Geri

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Tue 11 Aug 2009, 12:23

Patjeter Geri edhe un tkom xhan ty Luken Annika Krayzi ...... ;feel;

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14107
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 16:26

Xhan? hmmmmmmmmmmm kam disa po nuk i them dot se pelcet belaja pastaj...

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10322
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 11 Aug 2009, 20:13

ariun hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10694
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 11 Aug 2009, 21:44

Gerin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10891
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 Aug 2009, 22:03

Voglushja shkruajti:Gerin
Kete yllin qe e dua shum hug

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 22:09

Vetem Nakin e kam sonte, Gerin jo

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 11 Aug 2009, 22:12

krayzi shkruajti:Vetem Nakin e kam sonte, Gerin jo

hahahaha me verte

un te kam ty.. si me ja bo?

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14694
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 22:13

Si me ja bo, te kam dhe une ty xhan dhe keshtu ja ben dyqysh

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 23:26

Kete siper dua ta kem xhan, por kjo e paska nje duet...

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10322
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 23:35

Mir ke ber qe don te me kesh xhan.. se edhe une te kam Drini

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 23:48

E pra tash vertete te kam shume xhan

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10322
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Wed 12 Aug 2009, 13:59

Krayzi fest

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14107
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 14:03

Lolita edhe une te kam shum xhan ty!

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 12 Aug 2009, 14:33

Krayzin e kam xhan!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10322
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 15:19

te gjith

GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 8614
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:03

Kete siper e kam xhan qenka cun i mir

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:06

ket siper .... jocolor rrespekt

GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 8614
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:08

Prap kete siper e kam une xhan ;feel;

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Wed 12 Aug 2009, 16:26

Annika Gerin Krayzi

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14107
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:28

Te gjithe

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9877
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga LumLumi prej Wed 12 Aug 2009, 17:21

KOtelja dhe krayzi

LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 9761
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi