» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Faqja 6 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 17:27

te gjith, pak me shum nakin dhe gerin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Mon 23 Nov 2009, 17:31

Te gjithe
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Mon 23 Nov 2009, 18:23

princesha shkruajti:te gjith, pak me shum nakin dhe gerin

Princeshen dhe Voglushen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15957
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Nov 2009, 19:03

Te gjith

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15370
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Mon 23 Nov 2009, 19:04

Loliten Gerin
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10780
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Nov 2009, 19:13

Op Donita edhe un tkam xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15370
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Tue 24 Nov 2009, 12:45

Nakin loliten
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10780
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Nov 2009, 15:05

nakushin e kam thene edhe se nderroj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Tue 24 Nov 2009, 16:45

Princesha, Krayzi
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 24 Nov 2009, 17:02

Drinin gjithashtu xhan e kam
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Tue 24 Nov 2009, 23:29

Annika Gerin Arla Donita Klea Krayzi

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15370
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 25 Nov 2009, 11:15

Annika, lolita, Arla, Donita, Krayzi
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 14:58

Nakin dhe gerin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 19:01

shoten

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9347
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Nov 2009, 19:07

Annika Gerin Arla Donita Klea Krayzi nakin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 19:08

edhe veten maj qy

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9347
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Nov 2009, 19:21

hahaha ehe edhe veten moj pse jo

te gjithe keta qe kam shkruajtur duke shtuar edhe melen edhe veren edhe aristogaten

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 20:00

NAKIN DHE GERIN

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Nov 2009, 20:07

Princeshen e kam shum xhan
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15957
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga bora prej Thu 26 Nov 2009, 21:01

nakin dhe klean
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10459
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 08:53

Dike qe nuk eshte me , por qe e admiroj per ate qe eshte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 13:15

NAKIN DHE GERIN

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vivian92C prej Fri 27 Nov 2009, 16:56

Akoma nuk i njoh perveq Albanian_Girl e cila me ftoi ne ket forum.... te gjithe jeni te mire po me pelqen ky forum dhe anetaret paska rregulla ktu e kam kete nuhatje.
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9385
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 Nov 2009, 18:34

Annika Gerin Arla Donita Klea Krayzi nakin melen aristogaten

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Te-Li prej Fri 27 Nov 2009, 19:47

[quote = "KLEA"] Annika Gerin Arla Donita Klea Krayzi nakin Melen aristogaten [/ quote]

Klea e paska xhan edhe klean, hahahaahha

une akoma nuk gjen xhan ketu

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9967
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 19:52

klean,ari,ato njoh ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 14:56

Princin qe erdhi tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 14:57

ket lart mejeee
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9503
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Dec 2009, 15:48

TE-li aristogaten anniken loliten arla gerushi mela elhamiu vera nakushi erisem edhe gishtezen i rrespektoj jasht mase edhe te tjeret gazojne rrespektin tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 20:23

Annika Krayzi Donita Klea Gerin etj......

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15370
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Dec 2009, 21:26

Loliten
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 21:27

Per Krayzin kam simpati, po dhe per nje femer tjeter.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Dec 2009, 22:06

Klean.Erisen.Krayzin.Arlen.Loliten.Princeshen Hmm te gjithe mo
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15957
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Dec 2009, 22:08

Te gjithe dhe une i kam xhan, pastaj dhe shum shum xhan ju kam te gjitheve.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga olsaaa prej Mon 07 Dec 2009, 22:10

NAKIN

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Dec 2009, 22:30

Krayzi-n
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Dec 2009, 23:28

Ty Drini te kam xhan
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Mon 07 Dec 2009, 23:30

me shum xhan e kom loliten edhe princi
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10780
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 23:47

princesen dhe kete lart meje
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9503
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga olsaaa prej Mon 07 Dec 2009, 23:48

Tė gjithė

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi