» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 29 Jun 2008, 23:59

Shikova temat ,por se pash asni tem kesisoj ne forum,
Ke keni me shum xhan ne forum,na e thoni mo e mani sekret,
por vetem dy emra duhet em i then 8)
Une kam sihanen se e njof cik me shum,dhe zemer e thyer pasi kam ba ca muhabet dhe esht nje goc e vockel duket hahaha

kurse mafin e kam nerv se mka ba moderatore pa me pyt fare Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..

Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 9528
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:17

respekte per te gjith gjan kam Ardhmerien danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Aug 2009, 17:25

Veten timee

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10969
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 04 Aug 2009, 18:03

aristogaten edhe nakin edhe gerin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga LumLumi prej Wed 05 Aug 2009, 15:07

Vjola, Voglushja dhe Arla

LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 9767
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Wed 05 Aug 2009, 17:20

Gishteza, Kotelja, Lolita, Shota dhe Naki Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13789
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Wed 05 Aug 2009, 18:01

Annikaaaa hug

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14113
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga GoldeN prej Wed 05 Aug 2009, 18:20

miqt e mi te vjeter dhe ju qe jeni on

GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 8620
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 05 Aug 2009, 19:44

KLEAN DHE NAKIN

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9181
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 05 Aug 2009, 19:53

aristogaten edhe nakin edhe gerushin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Wed 05 Aug 2009, 23:05

KLEA shkruajti:aristogaten edhe nakin edhe gerushin
8)

Une kam kete klean..Risen..Voglushen Razz Razz

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 Aug 2009, 10:44

se ca eshte nje memaliaj memaliaj hahahahahahaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10700
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Unike prej Thu 06 Aug 2009, 12:44

Diten Very Happy

Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 9248
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Unike prej Thu 06 Aug 2009, 12:45

GISHTEZEN kis

Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 9248
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Unike prej Thu 06 Aug 2009, 13:01

bonen kis

Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 9248
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 19:59

Annika dhe Naki qe jan ne fotum per momentin

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Aug 2009, 20:05

Very Happy :puthje: flm krayzi gjithashtu me rrespekte te madhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17746
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Thu 06 Aug 2009, 20:10

flm flm flm shume rrespekt . Ju jeni shumė e bukur e bukur e gjithashtu edhe pėr ju shum xhanė Krayzi jocolor flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***

Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13789
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 20:13

Edhe ju jeni te respektushem prandaj ju kam xhan , per ty flower per Naki flower

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 21:42

Ate.... Bukuroshen nga Fieri Razz Razz

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 21:48

loliten, Gerin nuk e kam se ai sme ka mua hahahah

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 21:52

krayzi shkruajti:loliten, Gerin nuk e kam se ai sme ka mua hahahah

Pse sme ke mua ti eee ic.cry ic.cry ic.cry

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 21:53

Sepse as ti sme ke mua eee

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 21:54

krayzi shkruajti:Sepse as ti sme ke mua eee

Joo moj kush te tha qe s'te kam un ty..un te gjithe i kam xhan apo me shum ata qe jan te linje me pelqejn ti njof me mir dhe tu rri afer Very Happy

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 06 Aug 2009, 21:55

Very Happy Krayzi Gerin Annika

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14113
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 21:56

Uhh car ka then ky, une te kam shum xhan ty Geri

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 21:57

Annika Geri lolita Naki rozafa ardi klea dhe une

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 21:57

Une kam xhan keto dyja lart Razz Razz

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 21:58

Edhe ne te dyjat te kemi ty heee

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 21:59

krayzi shkruajti:Edhe ne te dyjat te kemi ty heee


Po ju pata un juve xhan dhe ju do me keni mua... se ju thyej ne mes pastaj una
Neutral Neutral

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 06 Aug 2009, 21:59

Patjeter se te kam xhan Geri

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14113
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 22:02

Gerin sepse kam frik se do me thyj hahaha

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 22:04

krayzi shkruajti:Gerin sepse kam frik se do me thyj hahaha
Neutral Neutral Neutral

Keshtu po.se tani te kam me verteti una ty xhan Very Happy

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 22:06

Eeeee me ke se te kam

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 22:08

krayzi shkruajti:Eeeee me ke se te kam

Une kam xhan kete Krayzinnn Razz

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Fri 07 Aug 2009, 21:45

Une kam xhan kete Gerushin ;feel;

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Fri 07 Aug 2009, 22:50

krayzi shkruajti:Une kam xhan kete Gerushin ;feel;

e un te kam xhan ty Very Happy

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Fri 07 Aug 2009, 23:02

Ty te kam xhan une ty ty se je shum i ndershem

krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9883
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Fri 07 Aug 2009, 23:11

krayzi shkruajti:Ty te kam xhan une ty ty se je shum i ndershem
8) ndoshta hihihi

Une kam xhan kete Krayzin..Klean..Risen.
Razz Razz .Loliten..Voglushen Very Happy

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14700
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Sat 08 Aug 2009, 13:16

Annika Gerin

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14113
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi