» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ti ktheni Kenget me video ne mp3...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

oki Si ti ktheni Kenget me video ne mp3...

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 27 Jun 2008, 09:11

www.zamzar.com

Esht nje menyr qe kenget qe nigjoni ne youtube permes add qe dhash me lart mund ti ktheni ne mp3..esht shum e leht menyra si ti kthesh,,mos harroni qe ju kerkon email add ku pas ca minutash ju vje emaili me linkun e kenges qe doe merrni mp3 nuk ka asnje rrezik as per emailin nese mendoni se mund tju merr kush fest
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10404
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi