» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Guest prej Sat 29 Mar 2008, 14:13

me tregoni se cilet anetar jan me te preferuar per ju apo sic mendoni se jan me real megjithese realiteti shum ka vdek nuk ka mbetur sic ka qen perpara


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Interesant prej Sat 29 Mar 2008, 14:53

Mendimi im personal, edhe pse nuk eshte ndonje kompliment, mendoj se gurbetqarja eshte me realja dhe me transparente ne kete forum.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilet anetar te forumint i preferoni me se shumti si real?

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Mar 2008, 17:38

Une do dalloja nje person shume te veqant dhe vertet eshte e tille reale, mike e qete, inteligjente me nje fjale vete engjulli e ajo eshte KOTELJA. Ata qe e njohin dhe ata qe do e njohin do binden se kam shume te drejte

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Adisa prej Sun 30 Mar 2008, 12:43

per mua esht gurbetqarja ne ket forum
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12223
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 30 Mar 2008, 13:06

kujtoj qe edhe une si DUKAGJINI bej pjese dikund ne keta anetaret real vet fakti qe ngutem dhe qe jam paksa nervoz tregon qe jam real.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Guest prej Sun 30 Mar 2008, 18:17

une kujtoi si gurbetqare se jam asnje deri tash nuk keni pasur fjal qysh duhet apo siq esht rendi une se pari them te gjith jeni te mir por dy i ceku ketu se deri me tash jan te paret ne forumi me te gjitha vlerat qe ju takojn se pari esht baca im i nderuar qe kam respekt per te shum baca Adem Berisha si dhe motrushja ime Abetarja sepse dita tregon ne mengjes siq thon tek ne e pra kjo vjen mbas baces ton te nderuar se si kjo motrushja ime asnje nuk ka treguar vehten si e respektuar dhe intelektuale


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Guest prej Sun 30 Mar 2008, 18:58

kur njeriu ka intelegjencen respektin per te gjith edhe esht real apo reale kjo esht dhe jet gjithmon sepse esht realiteti i njeriut


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga akili prej Sun 30 Mar 2008, 19:05

sa per real morena eshte njeshja pastaje pas shkrimeve eshte gishteza peer mua se te tjeret nuk i njofe
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11073
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Adisa prej Mon 31 Mar 2008, 07:19

ne ket forum jan te gjith real dhe jan shum me shum vler vetem suksese
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12223
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 31 Mar 2008, 16:54

Une sdo te numeroja personat e vecante, sepse per mua ka disa te tille ne forum dhe sdo doja tu ngelej hatri asnjerit... por nuk ik dot pa thene qe Naki eshte nje njeri me shume humanizem brenda vetes, shume dashuri, respekt dhe gatishmeri per ti ndihmuar te tjeret!!! Une e cmoj shume!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 31 Mar 2008, 19:43

KUJTOJ QE JEMI LODHUR ME RETORIKA TE VJETRA ME VJEN KEQ PER DISA KETU TE CILET HAPIN TEMA PROPAGANDUESE VETEM SA PER REKLAMIMIN E TYRE SERIOZISHT ME VJEN KEQ MIRPO AJO CKA KAM MUNDUR TE VEREJ NE KETE FORUM ESHTE SE SHUME KA KETU TE CILET HAPIN TEME DHE THONE A JAM UNE I MIRE A JAM UNE I SINQERT A JAM UNE KESHTU A JAM UNE ASHTU SERIOZISHT KATASTROF PER BESE.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Guest prej Mon 31 Mar 2008, 19:55

hahahaha vertet e bukur cfar ke folur duki vlla esht por deshta ta di une se cfar mendimi keni hahahaha por se asnje nuk e ditet renin nga fillimi sic duhet vetem po shkoni te gjith kah ju bjen me mir me duket


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Mon 31 Mar 2008, 23:05

Hahahahahahahaa sa kam qesh. Ok po e shkruaj nje barcolete.
Njehere dhia ja pa deles kur ajo nga pakujdesia ngriti bishtin. Menjehere dhia me te madhe filloi "ta pashe, ta pashe..."delja nuk duroi me shume dhe ju kthya dhis:
- Oj qyqa nates une per dite po ta shof ty e kurr ste thashe ta pash. 8)

Po te gjithe jeni te mire dhe ky eshte forum perse e merrni cdo gje kaq shume afer zemres. Po qenje njrzore jemi dhe normal kemi gabime kemi momente kur pa dashje gabojme ose ngrehim bishtin ose shofim dicka e nuk ben menjehre ti hudhemi ne koke.
Secili vlerson individin siq ai e njef ose e vlerson. Mami im ka 5 djem por me se shumti me do mua. Nje dite e pyeten vellezrit:
- Perse Nakin e do me shume cka ka ky te veqant?
Ajo nuk foli menjeher mendoi dhe tha: Mua me pelqen keshtu ckeni ju?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Te gjithe jeni Kinga dhe Mbretresha ... befshi naten e mire me endrra sa me hot ishalla 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Guest prej Tue 01 Apr 2008, 06:36

hahaha me te vertet e bukur kjo Naki por thon nje fjal e urt popullore miku i mir esht ne ditet e veshtira ket mos e harroni ,edhe te gjith jan te mir pa dallime nga une se ndoshta pak po e teproi se menjeher kur po jau them realitetin ju po qaheni tani


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 10:16

Lexova keto shkrime dhe dua te shkruaj edhe dicka ketu ndoshta gabohem por eshte mendim personal dhe normal do pranoje edhe replikat varesisht si vine nese do kete. Nje nder pyetjet me te shpeshta, perveē atyre me themelore jane sa jane te sinqert anetaret ketu. Une do mendoja se duhet ti shtohej edhe kjo pyetje: Sa ne I njohim ne jeten reale anetaret ketu? Jam I bindur se 90% te njohjeve tona vine nga chate ose forume te ndryshme. Po nisemi nga njohja e realitetit nga chati:
Pyetja e pare zakonisht eshte nga chaton, femer apo mashkull, apo dhe ajo aq e sikletshme, per moshen.
Te shkruajne vertet te gjithe kaq ngadale? Apo lista e emrave qe pulson eshte e gjitha e ndezur? Ketu fillon situata e fjalive te ngaterruara, qe shpesh i drejtohen presonit te gabuar, pyetjeve te harruara qe nuk do te marrin kurre pergjigje dhe ne fund... Njenderprerje e linjes, interneti i dobet, apo nje ikje e papritur e dritave. Fale Zotit, zgjidhjet jane te shumta dhe me te thjeshta per persona qe nuk i ke takuar ndonjehere. E nese akoma nuk te ka ikurdeshira per "muhabet", mendo per nje nickname tjeter dhe rifutju punes.Pas kesaj ka raste kur vjen Takimi.Por kjo deri ne momentin e takimit, momentin e te vertetes. Rreth 50% e personave qe kane nje takim pas miqesise te zgjatur ne chat,pesojne vertet nje zhgenjim te sikletshem. Miqesi chat-i qe lulezojne online dhe qe vyshken ne momentin kur takojme perballe njerezit qe fshihen pas nickname-ve. Magjia virtuale prishet ne ate moment aq shume te pritur. Te krijuar me imagjinaten tone dhe te studiuar ne ēdo lloj detaj. Por, surprize!!! Personi ne momentin e takimit nuk eshte ashtu siē te shkruante dhe si ti mendoje. Takimi merr fund mes situatash te sikletshme, pyetjeve qe ngecin,pergjigjeve te gabuara, ose me sakte, te ndryshuara nga koha kur ije pergjigjur per here te pare. Mes veshtrimit per te njeqindtenhere te ores, nje telefonate te nje shoku qe ka shume nevoje perndihme, etj, ti ngrihesh dhe merr me vete zhgenjimin dhepikepyetjet. Habine sesi dreqin u bere mik/e me nje person te tille?Pikerisht te tipit qe ti nuk e duron dot? E cuditshme, por ndodh!!
Nuk njoh shume nga forumi ne jeten reale perpos 11 personave keta ishin siq u prezentuan dhe akoma mbeten miqe e nje eshte thelle ne zemren time edhe pse shume here kemi patur mosmarrveshje qe na luajten koken nga "realistat" Very Happy
Ju faleminderit


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 29 Apr 2008, 17:27, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga bovari prej Tue 29 Apr 2008, 15:59

Persa i perket antareve te ketij forumi une personalisht nuk mund te them qe sipas kendveshtrimit tim ka real kur te gjithe shprehin mendime mbi ndjenjat.Te gjithe shkruajne diēka e mire apo e keqe reale apo iluzione(endera me sy hap).Fundja nje forum Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 17:19

bovari shkruajti:Persa i perket antareve te ketij forumi une personalisht nuk mund te them qe sipas kendveshtrimit tim ka real kur te gjithe shprehin mendime mbi ndjenjat.Te gjithe shkruajne diēka e mire apo e keqe reale apo iluzione(endera me sy hap).Fundja nje forum Smile
Bovari ne procesin fillestar te njohjes gjuha e ndjenjave luan nje rol shume te madh ne shprehjen e ndjenjave dhe mendimeve nga ku kalohet ne lidhje miqesi ose me thelle.Sa per vete, mund te them se me pelqen heshtja, sepse kam kuptuar dicka, kam kuptuar "tiranine" e gjuhes ne komunikimin me te tjeret edhe pse nuk i njof eshte nje lloj mesimi.
Nuk eshte fundja nje forum se po mesojme dicka se paku une po mesoj qe nuk besoja se ishte keshtu.Ne njeren ane egzistimi i ketyre fiozofive eshte nje avantazh per njerzit, sepse kane ku te mbeshteten por ne anen tjeter krijohet dhe disavantazhi per shkakun se shumica e njerzve e keqkuptojn esencen e botes se internetit ne rastin ketu forumin dhe futen ne ekstremitet,qe ska aspak te beje me vet kulturen dhe ske si vlerson kurrsesi perveq ata qe ke takuar sadopak ke nje pasqyre dhe mund dicka te nxjerresh.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga bovari prej Tue 29 Apr 2008, 21:31

Naki shkruajti:
bovari shkruajti:Persa i perket antareve te ketij forumi une personalisht nuk mund te them qe sipas kendveshtrimit tim ka real kur te gjithe shprehin mendime mbi ndjenjat.Te gjithe shkruajne diēka e mire apo e keqe reale apo iluzione(endera me sy hap).Fundja nje forum Smile
Bovari ne procesin fillestar te njohjes gjuha e ndjenjave luan nje rol shume te madh ne shprehjen e ndjenjave dhe mendimeve nga ku kalohet ne lidhje miqesi ose me thelle.Sa per vete, mund te them se me pelqen heshtja, sepse kam kuptuar dicka, kam kuptuar "tiranine" e gjuhes ne komunikimin me te tjeret edhe pse nuk i njof eshte nje lloj mesimi.
Nuk eshte fundja nje forum se po mesojme dicka se paku une po mesoj qe nuk besoja se ishte keshtu.Ne njeren ane egzistimi i ketyre fiozofive eshte nje avantazh per njerzit, sepse kane ku te mbeshteten por ne anen tjeter krijohet dhe disavantazhi per shkakun se shumica e njerzve e keqkuptojn esencen e botes se internetit ne rastin ketu forumin dhe futen ne ekstremitet,qe ska aspak te beje me vet kulturen dhe ske si vlerson kurrsesi perveq ata qe ke takuar sadopak ke nje pasqyre dhe mund dicka te nxjerresh.

Ka edhe thengji te mbuluar.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga MANDI prej Tue 29 Apr 2008, 21:42

fjala real eshte dicka e madhe
por une di te theme nga eskperienca ime
asnje antare te forumeve nuk eshte e mira ta kesh real
sepse nderkoh qe ata behen real filloin rpoblemet me ta
filloin pabesit filloin lojerat etj etj
ne boten virtuale dmth internet disa persona e shfrytezoin mjaft mire ket gje sepse bejen dicka te bukur
duken sikur jan reale me fjalet e tyre por e verteta nuk eshte keshtu ato jan vec fjale te cilat duan te arrijen nje qellim
dhe deri me sot une e kam provuar fjalen real por qe ne te vertet me mire te ishte virtual sepse ka probleme
real gjithmon behen ne per forume ata persona te cilet kan nje qellim ne koken e tyre
shkurt muhabeti te mashtroin dike tjeter me ato fjalet gjasme realitet apo dhe me perballjet reale

me mire asnjer mos te kete realitet me asnje natar forumi ne cdo vend qe shkon ne cdo forum

e di qe do me paragjykoni por une flas gjithmon nga eksperienca jo e bukur qe kam ne per forume

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 01:14

por ti ne qoft se je aq ekspert ti ēfar kerkon mes nesh mes ketyre njerzve te thjesht e te mrekudhushem
dhe ti ta dish se ne nuk e duam hiē ekspriencen tende
dhe as qe kemi nevoj per ate
por ti nuk munde te zesh vende ne as nje forum
se duket qe te mungon ; dhe nuk e njeh se kujte i thon eksperienc ,,,, oke mandi;;;
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga nita prej Fri 02 May 2008, 13:00

postimet e yllit me pelqejn edhe te nakit se gjithnje me
bajn me qesh,, hahahaha...

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 10947
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Fri 02 May 2008, 16:07

Sad Ylli me shoku ku mundemi ne me qene real kur i bejme te qeshin tjeret eeeeeeeeeee ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga EMILJANO prej Fri 02 May 2008, 16:22

Asnje Very Happy

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11048
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 17:47

po mo naki ēdo kush ka mendimin e tij
dhe menyren e'te shprehurit ai eshte mendimi i saj dhe ne duhet ta rspektojm ,,, por te pakten per diēka vlejn edhe postimet tona ,,, per te qeshur ,,, mir eshte ,,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Fri 02 May 2008, 19:42

nita shkruajti:
postimet e yllit me pelqejn edhe te nakit se gjithnje me
bajn me qesh,, hahahaha...

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral No flm nita
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga MANDI prej Fri 02 May 2008, 22:19

ylli shkruajti:por ti ne qoft se je aq ekspert ti ēfar kerkon mes nesh mes ketyre njerzve te thjesht e te mrekudhushem
dhe ti ta dish se ne nuk e duam hiē ekspriencen tende
dhe as qe kemi nevoj per ate
por ti nuk munde te zesh vende ne as nje forum
se duket qe te mungon ; dhe nuk e njeh se kujte i thon eksperienc ,,,, oke mandi;;;

ylli more ylli prap ti me paske komentuar eeeeeeeeeeeee
vashdo shoku vazhdo se mire e paske nisur sepse spara me bejen pershtypje komentet nga disa njerz si puna jote mos e merr per ofendim

ti ylli se ke iden se kush jame prandaj flet
mos fol lale kur si njeher njerzit ashtu sic spo flas une per ty sepse ste njoh
ti lale me duket se paske qef tu besh qefin ketyre ketu qe te zesh vendin e pare si forumist
por une se kam nderment nje gje te till
sepse skam ardhur ketu ne forume per te hyre ne zemren tuaj
por per te shprehur mendimin time ne cdo teme qe mua me duket interesante
normale qe cdo njeriu do ti pelqej qe te hyje ne bashkesin e nje forumi por une nuk dua qe te hyje direkt dhe po nuk hyra ne bashkesi nuk e vras mendjen shume per arsye sepse une skam nderment te ofendoi anjeri
ashtu sic po e bene ti ylli nderuar

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga ylli prej Mon 05 May 2008, 01:46

une zotri nuk hy ne forum per qefin e' as kujt por hy per qefin tim,, dhe se ketu, as"kush nuk te paguan ketu jemi te gjith njesoj , pamvarsisht pershtypjet e'mira qe kam len une
te keta njerz te mrekudhushemdhe dhe keta tek uné se respekti eshte reciprok dhe se respekti nuk blihet por fitohet ,, se edhe keta nuk i njoh as"pak me shum se ty
por kjo tregon se ti nuk je i'zoti ta fitosh ate por ta sulmosh ate e' keshtu nuk fitohet as gje veē se urrejtje ,,te lutem
faleminderit , dhe besoj se mjaft shkuam duke ber debate kote ,,ylli
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 05 May 2008, 10:52

MANDI shkruajti:fjala real eshte dicka e madhe
por une di te theme nga eskperienca ime
asnje antare te forumeve nuk eshte e mira ta kesh real
sepse nderkoh qe ata behen real filloin rpoblemet me ta
filloin pabesit filloin lojerat etj etj
ne boten virtuale dmth internet disa persona e shfrytezoin mjaft mire ket gje sepse bejen dicka te bukur
duken sikur jan reale me fjalet e tyre por e verteta nuk eshte keshtu ato jan vec fjale te cilat duan te arrijen nje qellim
dhe deri me sot une e kam provuar fjalen real por qe ne te vertet me mire te ishte virtual sepse ka probleme
real gjithmon behen ne per forume ata persona te cilet kan nje qellim ne koken e tyre
shkurt muhabeti te mashtroin dike tjeter me ato fjalet gjasme realitet apo dhe me perballjet reale

me mire asnjer mos te kete realitet me asnje natar forumi ne cdo vend qe shkon ne cdo forum

e di qe do me paragjykoni por une flas gjithmon nga eksperienca jo e bukur qe kam ne per forume

Paske gjetur Forumet e gabuara edhe njerzit e gabuar ose ti nuk pershtatesh ne forumet qe ke qene,ose me fal qe te them paske kujtime te hidhura neper Forume munde te then se ne ne kete Forum jemi real me se rale biles te them me plot bindje ,por me vjen keq per ju qe nuk e respektoni kete gje ne Forumin ton ,te thashe paske nje provoj te keqe ne Forume dmth dikush te paska lenduar keq kurse ketu ka vetem miqesi ne kete Forum ,flm me respekt
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11190
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 09:43

se di po nje emer do e them ,
koteljaaaaaaaaaaaaaaaaa (***)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cili ėshtė anėtari mė simpatik pėr ju ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 10:37

cili eshte anetari me simpatik per ju
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 10:38

meqe mirela e hapi dhe e mbylli, une po e hap prap Very Happy Very Happy .
per mua eshte kotelja flower
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 24 May 2008, 13:04

ahhhh memaliaj Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Sat 24 May 2008, 18:14

memaliaj shkruajti:se di po nje emer do e them ,
koteljaaaaaaaaaaaaaaaaa (***)
i bashkohem mendimit tend dhe vertet je shume i sigurt ne kete qe ke shkruar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Bardhi prej Sun 25 May 2008, 01:34

... deri mė tani sa kam lexuar, por edhe qė njohė pėrmes bisedave nė MSN e Chat nuk mudė t'i ndajė disa persona.....

Si real janė pėrmendimin timė ; Riki30, Naki, Gishteza, morena, akili, kotelja, ylli etj.
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga L86 prej Sun 25 May 2008, 18:58

morenen
avatar
L86

Shteti : MILAN
Postime : 42
Kyējet nė forum : 10923
Regjistruar mė : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Sihana prej Sun 25 May 2008, 19:20

Per mua ka shum por do them vetem nje meqe kam pas me se shumti bisedime dhe kam pas me shum mundesi ta njoh dhe ai eshte NAKIIIIIIIIIIIIIIII hahaha hajt ciao ju pershendes

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 11909
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Geri prej Tue 24 Mar 2009, 16:04

Ne ket forum i njof te gjithe po jo ne boten tone te perditshme kur i thon,Por ktu do vecoja vetem dy Hapsiren ene Memaliaj fest
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15954
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Naki prej Tue 24 Mar 2009, 16:25

Vetem ata qe njof ne jeten reale ska realitet ne boten virtuale
Megjithate do veqoja disa
E para dhe qe vertet eshte shume reale eshte Kotelja, Annika dhe interesanti
pastaj arla,gishetza,deti,sihana,loresa,annika,blina,riki30,e_jona_kosova, majlinda, veronika,prima_dona,resi,bardhi,engjellusha,nela,ardita,zymeri,senada,magdalena,angelina,vjollca,shqiponja,modelistja,arta,marigona. Jane persona qe kam takuar ne jeten reale dhe kam rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Annika prej Tue 24 Mar 2009, 21:16

Naki shkruajti:Vetem ata qe njof ne jeten reale ska realitet ne boten virtuale
Megjithate do veqoja disa
E para dhe qe vertet eshte shume reale eshte Kotelja, Annika dhe interesanti
pastaj arla,gishetza,deti,sihana,loresa,annika,blina,riki30,e_jona_kosova, majlinda, veronika,prima_dona,resi,bardhi,engjellusha,nela,ardita,zymeri,senada,magdalena,angelina,vjollca,shqiponja,modelistja,arta,marigona. Jane persona qe kam takuar ne jeten reale dhe kam rrespektFlm shume Naki edhe per ty eshte shume reale dhe respekt (Shota, Zymer, Sihana, Kotelja, Gistheza, Resi)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15043
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Mar 2009, 23:43

te them te drejten nuk kam takuar asnje deri tani shpresoi qe te takoi ndonjerin por rrespket kam per te gjith nuk jam tip qe i dalloi njerezit si ne virtualta si ne realitet rrespekte per te gjith

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili ėshtė Anėtari mė Simpatik pėr ju, dhe kush ju duket mė Real ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi