» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


HMMMMM

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

?? HMMMMM

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 00:08

Si e kuptoni ju qe "ah kjo ce po ndiej esht dashuri"Embarassed cilat jan shenjat sinjalet love do doja te dija nga secili kte gje
ps... ateher kjo tem ka pak egoizem ne te Cool sepse un e hapa sepse po perjetoi dicka ce spo arrij ti jap nje emer Embarassed dhe duke shpresuar ce nga ju ta kuptoi e hapa tem fest por nuk dua tme beni mua psikologun dua thjesht ne tregoni mua dhe forumit se cfar ju ben te kuptoni ce keni rene te ajo "pishina " e famshem e di ce zakonisht nuk para shpjegoet me fjal po ishalla do me ndihmoni Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10973
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga 666 prej Mon 19 May 2008, 00:38

ty te duhet i doctor zemre 8) 8)
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 10686
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 14:07

Me gjithe deshire te kisha ndihmuar por jam beqare nuk di se si munde te ndihmoj,dy fjal po ti them eshte dicka e papershkrushme , dikur munde te thoja dicka por sot jo, mundohu te gjeshe veteveten:(

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10794
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 12:34

mirela po cte te them une i shkreti , une kam heq dore nga keto gjera.
jam bere praktik Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi