» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Introduce Yourself

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Annika prej Sat 24 May 2008, 20:29

My name is Annika and I am from Sweden, I don't speak very much Albanian. I study Albanian and I try to write here in the forum in Albanian as well besides English Very Happy I speak Swedish and English.
Profession: Spine surgical Nurse
Hobby: Basketboll, Volleyboll, play the piano, Drawings and to go fishing and hiking (believe it or not Very Happy )

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Angelina prej Fri 22 Aug 2008, 14:12

Hi all
Its me Angelina
Home town: velington
Hobby: basketball and swiming
Like: traveling & making friends all over the world
Nice to meet you here in this web page
avatar
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10903
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Annika prej Fri 22 Aug 2008, 15:32

Welcome to the forum The white angel (Angelina) ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Angelina prej Sun 24 Aug 2008, 19:31

Thanks for the welcome Annika flower
avatar
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10903
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Annika prej Sun 24 Aug 2008, 19:42

You are most welcome Angelina. I wish you to have a good time here with us flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Introduce Yourself

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi