» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 May 2008, 11:54

Per fundimisht te rikthyer ne familjen me te madhe te futbollit, ne FIFA. U pezulluam thuajse nje muaj e gjysem me pare me 14 Mars 2008 per t'u rikthyer, zyrtarisht me 29 Prill 2008.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 13:59

me erdhi mir qe ndolli qe u'rikthyem edhe nje her se vadha turp ,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:35

Me te verte sa mire qe me ne funde FIFA na dha prap mundesin tani afer do lozim me gjermani me POLONIN ishalla fitojme
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10794
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga stupenda prej Tue 06 May 2008, 23:22

Shyqyr qee hoqen se mu be zemra ime telef duke punu!!!!!!!!
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 10869
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 23:26

Zemera_e_thyer shkruajti:Me te verte sa mire qe me ne funde FIFA na dha prap mundesin tani afer do lozim me gjermani me POLONIN ishalla fitojme

do vim ta shohim ne gjermani a'do na ftosh per nje kafe
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hiqet pezullimi, Shqiperia zyrtarisht ne FIFA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi