» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga ylli prej Wed 28 May 2008, 12:28

po mos e kerko moj morena se do vij prap ajo mos u bej merak per te se nuk e gjen gje jo jo jo jo

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 28 May 2008, 12:30

mirela shkruajti: ka humur sirena hajt memaliaj ti si burr i forte provoje te zhytesh se mos e gjen apo sdi not 8) 8)
sirena ku je lal Sadpleas edhe zemra na ka humbur fare
mirela ta them me bindje te plot qe notin e di me mire se kush do ketu ne forum, se atje ku jam ritur une vetem nje ane ka dalje ne toke Very Happy Very Happy .

zemmmmmmmmmmmmrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa eeee thhhyyyyyyyyeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr ku je fut mi .

myyyyyyyyyyy loooooooooooooovvvvveeeeeeeeeeee

my love dhe e gjejm se ketu afer eshte fieri po zemren e thyer ne austri si ta gjejm?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Wed 28 May 2008, 13:08

Po zenepja e di ku rri o memaliaj?! Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Wed 28 May 2008, 13:11

me vjen shum keq por me duket se motrushja ime Zemra esht ne spital ashtu dje me tha shoqja e saj ne msn nese esht e vertet por me ka ardh shum keq per te i uroi sherim te shpejt dhe mos te ket brenga Sad Sad Sad Sad


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 28 May 2008, 14:16

Kotelja shkruajti:Po zenepja e di ku rri o memaliaj?! Neutral
po mi e di te burdellua e lagjes e ka shpine Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 May 2008, 15:12

Kerkojm te jemen e Zeqos se do dikush te bej plazh me te 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Wed 28 May 2008, 15:36

morena shkruajti:Kerkojm te jemen e Zeqos se do dikush te bej plazh me te 8)
8) vete te jemen e Zeqos a ma jep a jo ..... 8) lejen te bej plazh me te.
Mos harro me dergo sms dhe me thuaj cka tha 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 May 2008, 18:20

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Kerkojm te jemen e Zeqos se do dikush te bej plazh me te 8)
8) vete te jemen e Zeqos a ma jep a jo ..... 8) lejen te bej plazh me te.
Mos harro me dergo sms dhe me thuaj cka tha 8)
nuk kam kredi 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 28 May 2008, 20:02

e ke ne maje te plepit mos e kerko

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12223
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Wed 28 May 2008, 23:58

gishtez esht ne thane mi ajo dmth. e jema e zeqos

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 29 May 2008, 10:33

E kerkojme Nakin , ku na ka humb more ky njeri qe sa nuk po muj me e taku.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13637
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 29 May 2008, 10:41

interesant shkruajti:E kerkojme Nakin , ku na ka humb more ky njeri qe sa nuk po muj me e taku.
Mos paska humb shefi ,e ka rrebyer na njera thua pupupu queen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 29 May 2008, 13:24

KERKOHET MORENA
KUSH E GJEN TI THYJ DHE KEMBEN TJETER Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 29 May 2008, 13:31

memaliaj shkruajti:KERKOHET MORENA
KUSH E GJEN TI THYJ DHE KEMBEN TJETER Very Happy
ketu jam mos kerko shum 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 29 May 2008, 13:33

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:KERKOHET MORENA
KUSH E GJEN TI THYJ DHE KEMBEN TJETER Very Happy
ketu jam mos kerko shum 8)
doli vet , ska problem se po ja thy vet kemben Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 29 May 2008, 13:35

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:KERKOHET MORENA
KUSH E GJEN TI THYJ DHE KEMBEN TJETER Very Happy
ketu jam mos kerko shum 8)
doli vet , ska problem se po ja thy vet kemben Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad
Te kalume daku se te zuni vapa me duket.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 29 May 2008, 13:38

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:KERKOHET MORENA
KUSH E GJEN TI THYJ DHE KEMBEN TJETER Very Happy
ketu jam mos kerko shum 8)
doli vet , ska problem se po ja thy vet kemben Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad
Te kalume daku se te zuni vapa me duket.
me zuri mi aroplan i dakut me zuri
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Sat 31 May 2008, 08:28

kotele ku je Sad ?

mirela , zemra e thyer po ju ku jeni mi trimet e forumit Very Happy ?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 31 May 2008, 12:54

Na ka hubur SHEFI???

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Sat 31 May 2008, 12:57

morena shkruajti:Na ka hubur SHEFI???
8) 8) 8) erdha mi erdha se isha me grupmoshat ne nje trajnim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 31 May 2008, 12:59

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Na ka hubur SHEFI???
8) 8) 8) erdha mi erdha se isha me grupmoshat ne nje trajnim
e shyqyr te myten trajnimet ty ...8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 01 Jun 2008, 17:59

mire se ju gjeta te gjithe te puthe shume morena tani jame mire uroj te jesh edhe ti mire te puth shummmmmmmmmmm :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Sun 01 Jun 2008, 18:04

mir se ke ardhur motrushja ime e nderuar Zemra te uroi qe kurr me mos te kesh probleme me shendetin kis kis


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 01 Jun 2008, 18:04

Gezohem qe kur lezoj keto shkrime qe i paskam munguar disa njerzve ketu memaliaj pse nuk erdhe te me gjeje ketu ku jam morena flm per interesin po ja u gjeta erdha midis jush perseri

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 01 Jun 2008, 18:06

gurbetqarja shkruajti:
mir se ke ardhur motrushja ime e nderuar Zemra te uroi qe kurr me mos te kesh probleme me shendetin kis
kis
Mire se te gjeta moterushe flm per pershendetje qe me kishe derguar me shoqen time edhe mire se te gjeje ehe


firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Sun 01 Jun 2008, 18:08


me ke munguar shum motrushe te kam yll:( kis kis kis

Zemera_e_thyer shkruajti:
gurbetqarja shkruajti:
mir se ke ardhur motrushja ime e nderuar Zemra te uroi qe kurr me mos te kesh probleme me shendetin kis
kis
Mire se te gjeta moterushe flm per pershendetje qe me kishe derguar me shoqen time edhe mire se te gjeje ehe


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 02 Jun 2008, 08:44

Zemera_e_thyer shkruajti:Gezohem qe kur lezoj keto shkrime qe i paskam munguar disa njerzve ketu memaliaj pse nuk erdhe te me gjeje ketu ku jam morena flm per interesin po ja u gjeta erdha midis jush perseri
zemra e thyer me behet shume qefi qe ke ardhur perseri do te gjeja me kenaqesi po cti bej qe je larg.
pas largimit te koteles ti dhe dikush tjeter mbeteni nga te vetmit ketu ne forum qe une kam vertet deshire te flase dhe te shkembej batuta.
te puth fort dhe te lutem mos u largo me kaq gjat.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 02 Jun 2008, 15:12

Jo nuk do largohem me memaliaj flm per gjithcka je me te vertet shum i mire Respekte po kotelja cfar pati qe u largu u merzit me ty se beje shaka apo ???? me fal qe te pyes per kotelen kissssss

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 02 Jun 2008, 15:15

Kodi:
sa mire kur sheh njerz qe rikthehen serisht ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12223
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 02 Jun 2008, 15:18

kerkoje 666,mirelen kush i ka pare te lajmerohet edhe se keta te dy nuk po i kap dote fare ju puthe te dy shume

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 02 Jun 2008, 21:27

ueeeeeeeeee she zemra erdhe per vete ene direkt filove me kerku robt e tjere fest 8) po si je mi lal mire kis ei 99 ka ik per l...... Razz nuk hyn me ktu Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 02 Jun 2008, 21:40

pse 99 dho jo 100%
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11085
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga ylli prej Tue 03 Jun 2008, 10:13

Kerkoj jam_buli-n

kush ka ndonje info lajmerohuni.

F L M

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Jun 2008, 09:16

zemra e thyer ku ke humb mi , si shume je larguar kohet e fundit Very Happy ,
po ti mirela ku je fut apo po ben tatuazhin Very Happy hahahaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 08 Jun 2008, 14:39

memaliaj shkruajti:zemra e thyer ku ke humb mi , si shume je larguar kohet e fundit Very Happy ,
po ti mirela ku je fut apo po ben tatuazhin Very Happy hahahaaa

Ketu jam me po ti nga humbe keto dite ke pas pune kisssss memaliaj💋

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11202
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 09 Jun 2008, 10:20

ketu jam zemra e thyer po kam pas shume pune, dhe une te puth te cepi i buzes. scratch
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:59

Xhaxhi Adem Berisha nuk po duket kendej mos valle ka gjetur ndonje gjysme halle eeeee e nuk na tregon ne ah do vazhdoj hetimet Very Happy se edhe ne msn gjithnji eshte busy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19016
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 11 Jun 2008, 14:23

KA HUMB MIRELA KUSH E GJEN TI FUS NJE DRU PASTAJ TA SJELLI KETU HAHAHHAHAHAAAAAA
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Wed 11 Jun 2008, 14:56

Kerkoj lertin nese di kush ku gjindet me thirrni pleas

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11393
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 11 Jun 2008, 16:47

kush eshte lerti mi ?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi