» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Jun 2008, 11:32

ka humb zemra e thyer , rezik eshte ne stadium duke pare ndeshjet e evropjanit.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11576
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 09:03

Kerkoj Zemren e thye tani qe erdha une ike ti Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 13 Jun 2008, 10:52

Erdha ngela neper stadjume keto kohet e fundit duke pa Futboll te puc morena :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10812
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 13 Jun 2008, 11:02

Zemera_e_thyer shkruajti:Erdha ngela neper stadjume keto kohet e fundit duke pa Futboll te puc morena :puthje:
ca puth mi se do behesh pise hahahahahaaaaaaaaaa
e pe austrin die me polonin , urime per barazimin
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11576
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 13 Jun 2008, 11:10

po lal e pashe albiter legen i dha golin kote polonise beme nje loje te mrekullushme po austrin po e denojne albiterat si edhe ne ndeshjen e pare me kroacin me penallti kote kiss lal

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10812
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 13 Jun 2008, 11:13

Zemera_e_thyer shkruajti:po lal e pashe albiter legen i dha golin kote polonise beme nje loje te mrekullushme po austrin po e denojne albiterat si edhe ne ndeshjen e pare me kroacin me penallti kote kiss lal
hahahahahahaaaaaaaaa sa eshte merzit goca.
ej mos ishte gje dhe mirela me ty mi se ka humb fare hhahahaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11576
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 13 Jun 2008, 11:15

jo me lal mirela ka humbur mos po nis interpolin ta kerkojne mos u merzit se e gjejme shpejte

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10812
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lerti prej Fri 13 Jun 2008, 13:58

Shota shkruajti:Kerkoj lertin nese di kush ku gjindet me thirrni pleas
cherry cherry cherry ela unaaaaaa po ti ku me ike disa here te bera email nuk u pergjigje
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11199
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 13:59

Zemera_e_thyer shkruajti:Erdha ngela neper stadjume keto kohet e fundit duke pa Futboll te puc morena :puthje:
He mi se me bere merak jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Jun 2008, 13:59

Lerti shkruajti:
Shota shkruajti:Kerkoj lertin nese di kush ku gjindet me thirrni pleas
cherry cherry cherry ela unaaaaaa po ti ku me ike disa here te bera email nuk u pergjigje
cherry Sleep kam qene shume e ngarkuar me punen moj. Mireserdhe pra se gati angazhova SHPK-n te kerkonte jocolor

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11003
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Majlinda prej Fri 13 Jun 2008, 14:22

Lertiiiiiiiiiiiiiiii kis ku ishe moj e bekuar
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11715
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lerti prej Fri 13 Jun 2008, 14:24

Majlinda shkruajti:Lertiiiiiiiiiiiiiiii kis ku ishe moj e bekuar
oooooo ylliiiiii ja erdha erdha kis kis kis kis kis kis
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11199
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 14:27

Zogin kerkoja!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Fri 13 Jun 2008, 15:20

Kam degjuar sipas burimeve shume te sigurta te hetuesise se Baca Adem Berisha ka gjetur nje gjysme halle dhe eshte diku duke shkruar ca poezi me kete gjysme hallen. Ju lutem nese verhet ose shifet ( zakonisht del i fshehur rreth erresires) te thirret urgjentisht 092

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga deti prej Fri 13 Jun 2008, 15:50

Kam degjuar, jo more po e di se Baca Adem Berisha eshte mbyllur ne njeren nga dhomat e "Troftes" dhe plot inspirim po shkruan ca poezi. Por ama kete gjysme hallen nuk ia pash dot.
Nuk e di nga i more ti keto Naki, mos shpif se nuk te ka hije, ha ha ha
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13108
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 16 Jun 2008, 16:23

kerkohet kotelja , kush e gjen me kujdesin me te madh ta sjelli pran nesh.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11576
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 16:52

kerkohna une se po humbi shpesh No
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 16 Jun 2008, 17:29

Trego ne cilin vend po humb dhe une do vi me te gjet Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:32

hehehe shaka hehe Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 16 Jun 2008, 17:38

ehhh mire pra sa u nisa me te gjet ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:39

hehe flm shum qe kujdesesh per mua tash nuk po tutna edhe me humb mesi ti me kerkon dhe me gjan hehehe.........
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 16 Jun 2008, 17:42

patjeter kur kerkon njeri dicka patjeter se ka me e gjet, edhe besa te kom vendase duna ma shume mu kujdes ha ha h ah
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:44

po pra ashtu eshteeeeeeeeeee
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 16 Jun 2008, 17:46

i kqyrim vendaset si syte e ballit, mos ju paft syni keq juve ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:46

hehehe ban mashalla hehe mir shum qe na shikoni
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 16 Jun 2008, 17:48

mashallah de thash a nuk me ndive e ha hah a
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:49

hehehe zaher jam plak e nuk po ni mir
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Jun 2008, 18:24

gresa shkruajti:hehehe zaher jam plak e nuk po ni mir
Mad Mad edhe une jam plak gresa a rrina bashk

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 18:32

Naki shkruajti:
gresa shkruajti:hehehe zaher jam plak e nuk po ni mir
Mad Mad edhe une jam plak gresa a rrina bashk

Neutral Neutral Neutral
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:06

gresa shkruajti:
Naki shkruajti:
gresa shkruajti:hehehe zaher jam plak e nuk po ni mir
Mad Mad edhe une jam plak gresa a rrina bashk

Neutral Neutral Neutral

Mad Pak bounce per 2 pleqt e chatit :puthje:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:10

ore ma ka pare gje njeri te jemen e zeqos ketej nga ky forum
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10695
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:11

Ke maja e thanes e ke Akili Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:12

po thoi te zbres se kame gjithe diten qe po e kerkoje my love
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10695
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:21

akili shkruajti:po thoi te zbres se kame gjithe diten qe po e kerkoje my love

Foli vet Akili mbase te degjon edhe zbret fest


Edituar pėr herė tė fundit nga My Love nė Mon 16 Jun 2008, 20:24, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:22

po e harxhova energjin e 7 vezve qe henrga dhe nuk po me degjon
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10695
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:25

Provo edhe vezene e fundit (8) mbase ben efekt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:26

prit sa te shkoje ne super market se ne shpi me mbaruan apo ke ndonje veze borxhe
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10695
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:28

eeee se di e kam pak larg frigoriferin por do ta kisha derguar nje me PM

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:30

sme ngelet gje tjeter vec se ti trokas gjitones mbase ka ndonje veze tepeer
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 10695
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:43

se mos te del buri i gjitones 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi