» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 May 2008, 14:56

Vleresojme vyrtytet , vlerat, punen, njeri tjerin, apo keto gjera i perkasin te kaluares?Nuk di te jap nje pergjigje konkrete.Nese do te referohem ne te perditshmen aktuale do te vecoja nje ser gjerash qe ne bejme, dhe kur duam te arrijme ne nje gjykim na pelqen te marrim nje opinion nga dikush qe nuk jeton ne viset tona.
Kerkojme te arrijme standartet europiane, kjo eshte fjala qe permendet se fundmi.Nuk eshte keq te ecim nje hap me kohen, por pse na pelqen qe dhe kohen ta kemi te huazuar?
Operojne shume biznese ne tregun shqiptar por mendohet vet nga ne se ata jane me te suksesshem.

Futesh ne nje dyqan cfardo ( rrobash, ushqimore, hidraulike, etc) dhe personi qe te sherben menjehere te ofron ndihmen duke i bere nje reklame artikullit ne shitje, me fjalet nje te tille sapo mori nje amerikane, angleze gjermane, italiane.

Studentet qe mbarojne studimet jashte kane prioritet me te madh per tu punesuar me lehte se ai qe kryen dhe perfundon studimet ketu.

Pse na pelqen te na vleresoj bote kur vleresimi vlen nga ai /ajo qe kemi prane dhe ndjek cdo hap te renies ose suksesit tone?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Naki prej Tue 10 Jun 2008, 16:37

Mungesa e identitetit te perbashket kombetar , rrespekti per vellaun/motren tate qe neve na mungon ( jo ne shumice te jemi te kjarte) eshte rezultat i kesaj qe shenove me larte arla.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 18:23

shume mire e keni percaktuar Naki, eshte mungesa e respektit te perbashket kombetar, qellimi i shkrimit tim eshte per te ndergjegjesuar veten dhe te tjeret qe frytet e punes tone po bien poshte nderkohe qe vendin e tyre e ze nje pune qe adoptohemi se kemi nevoje per te rene ne sy me dicka qe nuk kemi per te rene ne sy kurre.Origjinaliteti ka vatren aty ku eshte formuar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:25

arla shkruajti:...Origjinaliteti ka vatren aty ku eshte formuar.
te lumte motra ime vertet cenke ashtu siq me kane pershkruar identitetin tend nje mike imja dhe tash shof perse kerkuan me kembngulesi rikthimin tat flower

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10997
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:29

Flm shume shota per rrjeshtat ne te cilat komplimenton mua.
Paskemi nje mike te perbashket ne?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:32

arla shkruajti:...Paskemi nje mike te perbashket ne?
nuk e di por me qjasme po. Jam e bindur se edhe ajo mikja ka verejtur kete qe verejta une e ne themi "leximin ne mes rreshtave" dhe vetem te perkulem dhe kam nderin te jem anetare e ketij forumi nen administrimin tat motra ime

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10997
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 14:51

E dashur shota flm shume per gjithe respektin e treguar por perkuljen Jo ate nuk ta pranoj.
Eshte e gjithe puna e stafit bashke dhe vecanerisht jane anataret ata qe jane te lire te shprehin mendimet dhe te mbushin forumin.

Une duhet t'iu falenderoj te gjitheve ju.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Naki prej Fri 13 Jun 2008, 14:57

Shota shkruajti:
arla shkruajti:...Paskemi nje mike te perbashket ne?
nuk e di por me qjasme po. Jam e bindur se edhe ajo mikja ka verejtur kete qe verejta une e ne themi "leximin ne mes rreshtave" dhe vetem te perkulem dhe kam nderin te jem anetare e ketij forumi nen administrimin tat motra ime
shota me vjen keq kolege po dikund nja 50 polic ta paskan marre foton tende shpare njeri sa me tha " naki ja e dashura ime " Neutral Neutral Neutral Neutral danc danc danc une se mora shota puc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:25

do ishte bukur por kurr nuk vlersojm neee veten qa presim nga tjert

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi vleresimin e te huajve, jemi ne rregull!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi