» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga ylli prej Thu 01 May 2008, 01:24

une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10706
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Naki prej Thu 01 May 2008, 09:40

ylli shkruajti:une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
dhe rri i tille se vertet je nje king nuk njihemi personalisht por ishte knaqesi te punoja me ty qe nga te paret qe ishe tek faqet.com
Realiteti dhe e verteta gjithmone do fiton dhe nje dite do jesh kokelarte kur te takosh nje mik ose mike sepse je nje king vertet dhe kam shume rrespekt per ty

faleminderit per komplimentin NAKI , por dhe ti je nje njeri i mrekudhueshem , dhe dukesh shum me i'aft se te gjith ne dhe
kam nderin qe e'marr kete pershtypje prej teje
shum respekte prej meje,
ylli,
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 May 2008, 16:14

Vleresoj te verteten 100% e pranoj ate dhe nuk i trembem sado e rende te jete.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 01 May 2008, 16:26

i trembem ndonjeher te vertetes se eshte e hidhur
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11678
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga ylli prej Thu 01 May 2008, 20:04

jo jo nuk duhet ti trembesh kurr te vertetes
se po aqe sa e'hillur eshte edhe pak me shum e'embel
mendimi i"ime, ylli ,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10706
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga 666 prej Thu 01 May 2008, 21:08

Naki shkruajti:
ylli shkruajti:une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
dhe rri i tille se vertet je nje king nuk njihemi personalisht por ishte knaqesi te punoja me ty qe nga te paret qe ishe tek faqet.com
Realiteti dhe e verteta gjithmone do fiton dhe nje dite do jesh kokelarte kur te takosh nje mik ose mike sepse je nje king vertet dhe kam shume rrespekt per ty

faleminderit per komplimentin NAKI , por dhe ti je nje njeri i mrekudhueshem , dhe dukesh shum me i'aft se te gjith ne dhe
kam nderin qe e'marr kete pershtypje prej teje
shum respekte prej meje,
ylli,

nuk eshte ai ylli i faqeve
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 10806
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 08 May 2008, 13:15

E verteta sa do e hidhur te jete duhet ta di nuk i trembem se e verteta gjithmon fiton se eshte raliteti.
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10914
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 17:46

me pelqen vetvetja e njeriut edhe e vlersoi shum te verteten sepse e verteta ka shum vler tek nje rraport mashkull ose femer ose femer me femer mashkull me mashkull nje komunikim bazohet tek e verteta gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 27 Apr 2009, 18:37

kujt nuk i pelqen e verteta,po rrall gjendet sot
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13425
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 18:39

esht e vertete qe gjindet rralle e verteta po varet edhe nga njeriu besoi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 27 Apr 2009, 18:41

padyshim
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13425
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 May 2009, 23:20

Njeriu eshte nje qenie qe dhe ku egziston genjeshtra mundohet te nxjerr te verteten.Kjo ndodh sepse aty ku ka genjeshter rritet mundesia e prejardhjes nga e verteta.Dhe pse i pelqen genjeshtra sepse ka ngjyra e verteta, e godet dhe dashur padushur vjen vleresimi per te qe eshte i padiskutueshem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi