» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Pas 10 vitesh...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MiTi prej Fri 13 Mar 2009, 13:44

Pas 10 vitesh Shpresoj te jem me ate qe e dua nese do jet kysmet dhe jemi shendosh e rehat
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9327
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Mar 2009, 00:32

Ok flasim pas 10 vjetesh pra Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17908
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 00:56

pas 10 vjetesh do jem plaka mo sexy ne kete bote hahahahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16266
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 00:57

Do me ken ron ca lesh nga koka Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14862
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 01:02

Mad pas 10 vjetesh geri dybekun plakat e tundin me mire yllo hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16266
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 01:02

pas 10 vjetesh, ngelim pa internet e dalim per kafe, hehehehhe
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 10421
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 01:13

KLEA shkruajti:Mad pas 10 vjetesh geri dybekun plakat e tundin me mire yllo hahahaha
Neutral Neutral Kushe te ka thon ty iher pse ne se luj dybekun pas 10 vjetesh ee Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14862
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 02:35

PAs 10 vitesh, do ngelesh ne udhkryq e do pendohesh per diten e sotme
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 10421
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 10:35

Pas 10 viteve sigurisht e martuar dhe me 3 femije dy cuna dhe nje goce

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Feb 2010, 10:50

Pas 10 vitesh , mendoj te beje nje ekip basketbolli me femijet e mi hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12533
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Katilja prej Mon 03 Jun 2013, 10:55

jetoj te tashmen jo te ardhmen snuk si dihet fatit

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5920
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga edvini084 prej Tue 04 Jun 2013, 22:52


Unė e imagjinonj veten tė jem sa mė mirė.


avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 5767
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 05 Jun 2013, 09:59

hmm tani edhe 1 muaj bej 22 pas 10vitesh jam 32
E shoh veten mama, me nje jete te qete normale e rrethuar me dashurine e familjes...
E shoh veten te avansuar ne punen qe bej sot... dhe te zgjeruar edhe ne biznesin tim personal. Smile
Jetes nuk i dihet... pajtohem me Katilen, por eshte mire te kesh nje vizjon dhe qellim per te ndryshuar diqka per 10 vitet e ardhme... nuk pajtohem me termin e jetoj te tashmen... jetoje te tashmen per nje te ardhme me te mire... keshtu ben. Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7532
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga edvini084 prej Wed 05 Jun 2013, 20:37


Jam dakort me postimin e mėsipėrm .avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 5767
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga albi prej Thu 06 Jun 2013, 19:14

pas 10 vitesh nuk di a do te jam gjall vetem zoti i madhruar e din
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10928
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Eidisi prej Fri 07 Jun 2013, 12:37

Pas 20 vjetesh do plakemi Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5018
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga albi prej Fri 07 Jun 2013, 23:58

do jem plakur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10928
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi