» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

oki Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Apr 2008, 10:45

Me pak fjal po ju them se sote boten e ka pushtuar operimet e bukuris si vajzat edhe djemte ,a e shikoni edhe ju te arsyshme ose te domozdoshme nje operim bukurie fest
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10923
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Apr 2008, 11:12

Une per vete jo nuk do te beja kurre nje operim bukurie jam mire keshtu si me ka bo i madhi Zot
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10923
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga bovari prej Wed 30 Apr 2008, 12:52

Kur ti vije koha do e bej ndersa tani per tani nuk kam nevoje Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Apr 2008, 13:45

Kur te jem 40 ndoshta 50 do e bej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Apr 2008, 13:54

Une do jap nje keshill per gocat te keni kujdes nga operimet palstike apo operime bukurie si i quani ska rendesi... Une njoh nje VIP person e cila ka bere operim gjoksin te dukej me e bukur tash ajo ka rreth 60-63 aty diku dhe isha kurioz te ja shihja si i duken tani po mbasi insistova mi tregoi o zot tmerr i kishin shku ke barku Sad ....
Une pajtohem me postimin dhe shkrimin e zemera_e_thyer shume i bukur je/jam si na ka falur Zoti
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga bovari prej Wed 30 Apr 2008, 15:38

Naki shkruajti:Une do jap nje keshill per gocat te keni kujdes nga operimet palstike apo operime bukurie si i quani ska rendesi... Une njoh nje VIP person e cila ka bere operim gjoksin te dukej me e bukur tash ajo ka rreth 60-63 aty diku dhe isha kurioz te ja shihja si i duken tani po mbasi insistova mi tregoi o zot tmerr i kishin shku ke barku Sad ....
Une pajtohem me postimin dhe shkrimin e zemera_e_thyer shume i bukur je/jam si na ka falur Zoti


E kam fjalen estetik fytyres se trupi eshte delikat ama ka nderhyrje per heqjen e rrudhave edhe pse ka pak rezik besoj se e meriton aq risk:)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 15:39

Nuk e di tani per tani jam e mire,me von si dihet ndoshta po..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga nita prej Fri 02 May 2008, 13:19

jam e knaqme me vetveten, zoti ka dasht mem fal qishtu, shka asht e vjen prej zotit asht e mirseardhne te une.
um pelqejn femnat natyrale qysh i ka fal zoti.
edhe kur te plaken plaken hishem tani. ato se jan te bame fallco fille ju bjen likura llom ose maj pjes tjeter e trupit.
une kam vendos mu plak hishem hehehhe...

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 10680
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 02 May 2008, 13:22

jo jo
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 14:00

pamvaresisht rasteve ekstreme operacioni plastik nuk eshte
aspak i"mir njeru eshte shum me i bukur dhe ma i'shendetshem ashtu siē e'ka kriuar natyra ,
dhe une per vete as' qe do me shkonte nder medn nje gje 'e' till kurr
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10715
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:16

Kurre ne jete sdo te beja. Te luftosh kunder natyres eshte mekat!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13395
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 24 Dec 2009, 16:23

Nuk do beja nje operim plastik sepse kjo eshte e bukura e njeriut te gjithe me defektet dhe te mirat tona jemi te vecante dhe te ndryshem. Pse duhet qe te gjithe te bejme operacione plastike per ti ngjare dikujt tjeter kur jemi te bukur dhe te vecante keshtu sic jemi???!!!
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10622
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga donita prej Thu 24 Dec 2009, 16:30

Kurr nuk do ta beja ndonje operacion plastik,cdo njeri prej nesh duhet te krenohet me bukurin qe na ka dhene Zoti,kshtu qe jom kundera cdo operimi plastik

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 19:16

Une nuk do te boj as nje operim se mir jom kshtu qysh jom

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 09:18

sdo bej asnje keshtu si jam ndihem mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Goc me naze prej Wed 31 Mar 2010, 19:24

Asnjeher.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 8657
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Mirja prej Wed 31 Mar 2010, 21:27

Asnjeher nuk do te baja jom mir kshtu si jom
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10857
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:30

jo skam nevoj per pamje jam shum simpatike ma kan then e tjer jo se them vec unn jo smerrem me te tilla gjerash ndaj jam mir kshu si jam

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6745
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Do te benit nje operim Bukurie nqs po cfar????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi