» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


USHQIMI I PREFERUAR?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga mirela prej Wed 23 Apr 2008, 00:16

CILI ESHT USHQIMI QE KENI ME SHUME QEF?????

UNE PER VETE SPECA TE MBUSHUR ME MISHE MMMMMMMMMMM... ETJ..

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga ylli prej Wed 23 Apr 2008, 00:22

une per vete preferoj hamburger , dhe piza ,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10601
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga mirela prej Wed 23 Apr 2008, 00:25

HAAHAHAHAHAH MIR YLLI DUKET QE JE NE EMIGRIM 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga ylli prej Wed 23 Apr 2008, 00:30

po sa mir e di ti mirela , ketu duhet tét'pelqej se ban ēfar do lloj ushqimi se nuk jan si ushqimet qe behen atje
si atje nuk ka as kund ne bot
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10601
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Musafir prej Wed 23 Apr 2008, 10:14

nuk ne vras trurin per te hengur ,na nje her harroj per te ngren hahahahahah ..byreku qe ben mami im mmmmmmmmm

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Apr 2008, 10:21

Nje sahon long me nje spec djeges dhe pas ja fut nje buke nje kille pogaqe.... tri dite me sha nga efektet anale te specit 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga e_jona_kosova prej Wed 23 Apr 2008, 18:40

Naki shkruajti:Nje sahon long me nje spec djeges dhe pas ja fut nje buke nje kille pogaqe.... tri dite me sha nga efektet anale te specit 8)
Neutral Neutral Neutral Neutral e verejta kishin mbyllur sot WC e stacionit Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga mirela prej Wed 23 Apr 2008, 23:09

Naki shkruajti:Nje sahon long me nje spec djeges dhe pas ja fut nje buke nje kille pogaqe.... tri dite me sha nga efektet anale te specit 8)

NAKI ēa i bje me qene pogaqeja re 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Interesant prej Wed 23 Jul 2008, 09:52

Pasul me mish duke e percjell me fafarona ha ha ha, edhe me speca turshi po qe vakti i tyre ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 23 Jul 2008, 16:56

interesant shkruajti:Pasul me mish duke e percjell me fafarona ha ha ha, edhe me speca turshi po qe vakti i tyre ha ha ha
danc danc danc Neutral Neutral Neutral vallaj mire e ke pogaqe pasul turshi haahahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 10809
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Interesant prej Wed 23 Jul 2008, 17:05

Shqiptari keto i ka me te preferuarat, pervec atyre qe jane bere kinse te modernizuar tani fast &food Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: USHQIMI I PREFERUAR?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi